Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mailija Sairusa plāno koncertēt kaila

Mailija Sairusa FOTO: Instagram

Skandalozā amerikāņu popzvaigzne Mailija Sairusa iecerējusi kaila uzstāties kopā ar rokgrupu «The Flaming Lips» un likt izģērbties arī klausītājiem, vēsta britu laikraksts «The Guardian». «The Flaming Lips» solists Veins Koins par ieceri paziņojis sociālajā tīklā «Instagram», publicējot fotogrāfiju ar neapģērbtiem grupas dalībniekiem un Sairesu.

Uzstāšanās tiks filmēta 22 gadus vecās Sairusas dziesmas «Milky Milky Milk» videoklipam. Koncerta laikā mūziķi tiks nolaistīti ar pienu.

Sairusa un «The Flaming Lips» novembrī un decembrī dosies sešu koncertu turnejā ar nosaukumu «Miley Cyrus & her Dead Petz». Paredzēti koncerti Čikāgā, Detroitā, Vašingtonā, Ņujorkā, Filadelfijā un Bostonā. Nav zināms, vai izģērbšanās notiks kādā no jau izziņotajiem koncertiem.

Gan Sairusa, gan «The Flaming Lips» jau iepriekš izģērbušies mākslas vārdā. Sairusa filmējās kaila dziesmas «Wrecking Ball» video, savukārt «The Flaming Lips» izģērbās videoklipā «Watching the Planets».

Uz augšu
Back