Dzintaru koncertzālē «Chicago Blues Brothers»

«Chicago Blues Brothers»

FOTO: Publicitātes foto

19. augustā Dzintaru koncertzālē pirmo reizi notiks britu grupas «Chicago Blues Brothers» šovs. Grupa šādi nosaukta par godu kulta muzikālajai komēdijai «The Blues Brothers» (1980., ASV).

Savas pastāvēšanas 16 gados «Chicago Blues Brothers» šovs ir iekarojis miljoniem skatītāju sirdis, grupas koncerti ir bijuši pilnībā izpārdoti to norises vietās visā pasaulē, piemēram, «The Albert Hall» (Londona), «Caesar’s Palace» (Lasvegasa), «Joe’s Be-Bop Café» (Čikago), «The London Palladium» (Londona) u.c. 2013. gadā grupa «Chicago Blues Brothers», izcīnot galveno balvu, kļuva par National UK Tributeaward prēmijas ieguvējiem. Gaidāmais grupas «Chicago Blues Brothers» koncerts Jūrmalā būs īsta dāvana blūza, fankmūzikas, motown un R&B mūzikas stila cienītājiem.

Par koncertiestudējuma pamatu ņemts klasiskā mūzikla «Chicago Blues Brothers» sižets, tomēr programmā skanēs ne tikai populārās kinofilmas melodijas, bet arī citas kompozīcijas, kas jau kļuvušas par «rhythm and blues» un soulmūzikas pasaules klasiku.

Grupas repertuārā ietverti vairāki desmiti visā pasaulē iemīļotu hitu, kas kļuvuši populāri tādu mākslinieku kā Džeimsa Brauna, Aretas Frenklinas, Tīnas Tērneres, Stīvija Vondera u.c. izpildījumā.

«Mūsu šova laikā dzied un dejo visi, ieskaitot skatītājus!» brīdina «Chicago Blues Brothers» direktors Dereks Bloks. «Turklāt mēs šajā gadā svinam 35. gadadienu kopš filmas «Chicago Blues Brothers» iznākšanas, kurai jāpateicas par mūsu parādīšanos uz skatuves, tādēļ ziniet – jūs esiet uzaicināti uz labāko saviesīgo pasākumu rhythm and blues stilā! Un neaizmirstiet paņemt līdzi cepuri un saulesbrilles!»

Programmas kopējais ilgums – 2,5 stundas.

Koncerta organizators - Starptautiskais talantu centrs

Biļetes uz koncertuzvedumu jau var iegādāties «Biļešu servisa», «Reklamarket» kasēs un «Statoil» degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā, interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, kā arī pa telefonu + 37127533566.

Uz augšu