Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sākas festivāls «Laba Daba»

FOTO: Roberts Neilands

Ilgi gaidītais starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba jau no 1. līdz 3. augustam atkal priecēs savus klausītājus atpūtas kompleksa «Ratnieku» pļavās. Nemainīgi būs pieejamas četras galvenās skatuves, radio Naba «Ej Apskrieties» skatuve, un pirmo reizi dzīvā mūzika būs dzirdama arī LABA DABA chill-out zonā.

Kopumā gaidāms plašs ārvalstu mūziķu klāsts: grupas un muzikālās apvienības no Jamaikas, Francijas, Kanādas, Ukrainas, Somijas, Lielbritānijas, Vācijas, Gvinejas, Izraēlas, Igaunijas un Krievijas. Galvenais festivāla viesis šogad būs reggae mūzikas pirmrindnieks Lee «Scratch» Perry no Jamaikas, kuram šogad apritēja 78 gadi.

Festivālā uzstāsies arī pašmāju grupas. Gan tādas, kas jau vairākkārt kāpušas uz LABA DABA skatuves, gan tādas, kas festivālā viesojas pirmo reizi, un tādas, kas ir tikko izveidojušās. Šogad festivālā gaidāmi vairāki projekti, kas atkal apvienojušies tikai vienas vasaras festivāliem un koncertiem. Kā arī gaidāmi dažādi muzikāli pārsteigumi un ierasti skaņdarbi netradicionālos izpildījumos. Pilna muzikālā programma pieejama oficiālajā LABA DABA mājas lapā.

Gaidāma arī nopietna paralēlā programma skatuvju programmām. Apmeklētāji varēs baudīt gleznotājas Ievas Nagliņas un mūziķa Kristapa Krieva audiovizuālo performanci «Aina», kurā tiks apvienota mūzika un vizuālā māksla. Tāpat kultūras baudītāji varēs novērtēt leļļu teātra pieaugušajiem izrādi «Dienas varonis», Vara Klausītāja režisēto zīmējumu izrādi «Vilks», kurā apvienotas māksla, mūzika, režija un scenogrāfija. Nemainīgi strādās arī dabas materiālu radošās darbnīcas, hennas un tetovējumu darbnīcas, tirdziņš, kino zālīte, krūšu atliešanas darbnīca, pirts un pirtnieki, māla darbnīca un daudzas citas.

Šogad gaidāma plaša sportiskā programma: ierastie futbola un volejbola turnīri, burbuļfutbols - futbola spēle, kuru spēlē piepūstās bumbās tērpti spēlētāji, skeitborda nodarbības un pieredzējušu skeitbordistu paraugdemonstrējumi, krokets.

LABA DABA 2014 vēl vairāk aktivitāšu tieši jaunajām ģimenēm. Darbosies bērnu māja «Laba vieta», «Babyroom» mazuļu terase, un īpašajā telšu pilsētiņas ģimeņu zonā būs dažādas aktivitātes vecākiem ar bērniem, nedaudz klusākās noskaņās.

Biļetes uz festivālu pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Līdz ceturtdienai (ieskaitot) biļetes par zemākām cenām pieejamas arī Vecrīgas klubā «Nabaklab».

Uz augšu
Back