Rīgā, Mežciemā, piecstāvu mājai iebrūk jumts; evakuēti 20 cilvēki

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Šovakar Rīgā, Mežciemā, kādas daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā iebrūkot jumta konstrukcijai, evakuēti 20 cilvēki.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), plkst.20.20 saņemta informācija, ka piecstāvu dzīvojāmā ēkā Druvienas ielā 21 vienā no kāpņu telpām iebrukuši jumta dzelzsbetona bloki.

Notikumā vietā konstatēts, ka plaisa ēkas konstrukcijā sasniegusi ēkas 5.stāvu, tādēļ pieņemts lēmums evakutēt daļu ēkas iedzīvotāju. Kopumā evakuēti 20 cilvēki, tostarp vairāki bērni.

Tāpat pieņemts lēmums pārtraukt gāzes padevi ēkai.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Notikuma vietā ieradušies arī policijas un nama apsaimniekotāja pārstāvji. Veikta apsekošana un nolemts, ka par iedzīvotāju ielaišanu atpakaļ ēkā varētu lemt rīt, kad bojājumus novērtēs eksperti.

Kā liecina VUGD informācija, no 20 evakuētajiem cilvēkiem 18 pieteikušies izmitināšanai.

Kā informē Valsts policija, uz laiku tika bloķēta satiksme Druvienas un Mežciema ielu krustojumā. Patlaban daļēji atjaunota satiksme Mežciema ielā.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Kā liecina «Google Street View» pieejamie attēli, ēka Druvienas ielā ir piecstāvu dzelzsbetona paneļu ēka, kurā ir četras kāpņutelpas.

Kā novēroja Latvijas Televīzija, vēl ap pulksten 22 pie mājas pulcējās satraukti iedzīvotāji un dežurēja vairākas glābēju automašīnas.

Saistībā ar notikušo, otrdienas vakarā daļēji bloķēta satiksme krustojumā. Plkst.21.25 satiksme daļēji atjaunota pa Mežciema ielu vienā joslā. Valsts policija aicina satiksmes dalībniekus izvēlēties citu braukšanas maršrutu, lai apbrauktu negadījuma vietu.

Uz augšu
Back