Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Noskaties: Paula Dukure «The Missing Ingredient»

Paula Dukure FOTO: Publicitātes foto

Dziedātāja un dziesmu autore Paula Dukure radījusi jaunu kompozīciju angļu valodā «The Missing Ingredient», kas stāsta par vīrieti un sievieti un šķietami ideālām attiecībām, kurās ir emocionāla tuvība, taču pietrūkst būtiska sastāvdaļa, lai abi kļūtu par pāri. Dziesmas stāsts ir reāls, pašas piedzīvots un iedvesmojis uzrakstīt dziesmu.

Dziedātāja nevairās būt tieša un atklāta, stāstot par savām attiecībām un dzīves uzskatiem - arī šī dziesma nav izņēmums. Tā radusies pēc vairākkārtējam situācijām, kuras līdzīgā scenārijā atkārtojas atkal un atkal. « The Missing Ingredient» ir veltījums gan tiem, kuriem nācies dzirdēt sāpīgo «nē», gan tiem, kuriem tas bijis jāpasaka.

«Man dzīvē vairākkārt gadījies, ka satiec vīrieti, ar kuru rodas ļoti labs kontakts: vari runāt par visu, vari klusēt un arī ir labi. Ir sajūta, ka esi saticis sevi pretējā dzimuma veidolā, bet ir tikai viena problēma – es uztveru viņu kā draugu, bet viņš vēlas kaut ko vairāk. Es neizjūtu fizisku dzirksteli un pievilkšanos, kas ir svarīga attiecību sastāvdaļa - tas arī ir tas «missing ingredient». Diemžēl, bez tā nevar izveidoties kas nopietns un man no šī cilvēka ir jāatvadās. Pieļauju, ka neesmu vienīgā ar šādu stāstu,» saka Paula Dukure.

No šodienas dziesma pieejama internetā un klausāma Latvijas radio stacijās. Mūzika, teksts: Paula Dukure, aranžija: Miks Dukurs, mix un master: Jānis Šmēdiņš.

Uz augšu
Back