PČ hokeja organizatori Čehijā nopelnījuši € 16,6 miljonus

2015. gada pasaules hokeja čempionāta organizatori Čehijā nopelnījuši 16,6 miljonus eiro, liecina informācija portālā «eurohockey.com».

Organizatori sākotnēji plānoja aptuveni 100 miljonu Čehijas kronu peļņu, taču ienākumi krietni pārspēja prognozēto - bija pat 450 miljonu peļņa, kas ir 16,6 miljoni eiro.

Turnīrs Prāgā un Ostravā sasniedza jaunu apmeklētības rekordu pasaules čempionātu vēsturē. To kopumā apmeklēja 741 000 skatītāju, kas pārspēja apmeklējumu gadu iepriekš, kad PČ notika Baltkrievijā.

Čehija nākamo reizi pasaules čempionātu plāno uzņemt 2023. gadā.

Latvijas izlase pasaules čempionātā izcīnīja 13. vietu, par mata tiesu saglabājot vietu spēcīgāko sabiedrībā, kamēr par pasaules čempioni kļuva Kanādas valstsvienība, kura finālā ar 6:1 sagrāva Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Krieviju.