«Galvas invalīde» ar tumšo BMW no Daugavpils novada

FOTO: pietiek.com

Cik smaga galvas slimība gan varētu būt piemetusies cilvēkam, kurš savu melno BMW auto novieto invalīdu stāvvietā, turklāt nevis šā tā, bet īpaši neparastā veidā? Uz šo sociālajos tīklos nesen izskanējušo un arī lasītāju uzdoto jautājumu Pietiek nu ir noskaidrojis atbildi - automašīna pieder 1936. gadā dzimušajai Petrai Silčonokai no Daugavpils novada Salienas pagasta.

Ārkārtīgi īpatni novietoto BMW ar valsts reģistrācijas numuru JJ 5811 lasītāji bija pamanījuši un fiksējuši 3. jūnijā invalīdu stāvvietā Rīgā, pie Vienības gatves Maxima veikala.

Pietiek izdevies noskaidrot, ka automašīnas īpašniece ir 1936. gadā dzimusī Petra Silčonoka no Daugavpils novada Salienas pagasta Silikāniem.

Interesanti, ka Lursoft datu bāzē šāda kundze vispār nav atrodama - viņai nepieder neviena uzņēmuma kapitāldaļas, un viņa arī nav neviena Latvijā reģistrēta uzņēmuma amatpersona.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) dati rāda, ka Silčonokai arī nav neapmaksātu sodu par satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Tāpat CSDD dati rāda, ka BMW 535 modeļa braucamais vairs galīgi nav pirmā svaiguma: tā pirmais reģistrācijas datums bijis 2007. gadā un pašreizējais nobraukums - vairāk nekā 164 tūkstoši kilometru.

Uz augšu
Back