Rīgā uzstāsies Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājs Monss Selmerlēvs

Mans Zelmerloew

FOTO: Reuters/ScanPix

Rīgā, koncertzālē «Palladium», 13. oktobrī uzstāsies 2015. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājs zviedrs Monss Selmerlēvs (Mans Zelmerloew), informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš. Selmerlēvs saņēma vienu no augstākajiem vērtējumiem konkursa vēsturē ar dziesmu «Heroes». Septembrī mūziķis dosies vērienīgā Eiropas koncerttūrē, kurā paredzēti 17 koncerti.

«Heroes» ir pirmais singls no jaunākā ieraksta «Perfectly Damaged», kas tika izdots jūnijā, un veiksmīgais singls iezīmē pirmos Selmerlēva straptautiskos panākumus. Mūziķa solo karjera sākās 2007. gadā ar trešās vietas iegūšanu Zviedrijas dziesmu konkursā «Melodifestivalen». Dziesma «Cara Mia» ātri vien guva panākumus dzimtenē, un tai sekoja debijas albums «Stand By For». Pēc koncertēšanas 2009. gadā tika izdots otrs albums. Vēlāk iedvesmas meklējumos mūziķis devās uz Spāniju, kur 2014. gadā ierakstīja jaunu darbu «Barcelona Sessions» - tajā jūtamas atsauces uz Selmerlēva iemīļotākajiem mūziķiem - «Coldplay» un Braienu Adamsu.

Fenomenālie panākumi Eirovīzijas dziesmu konkursā un gaidāmā koncertturneja iezīmē jaunu pagriezienu Selmerlēva karjerā. «Es vienmēr esmu bijis Eirovīzijas fans, un uzvara šajā konkursā ir mans sapņu piepildījums. Ar nepacietību gaidu rudeni, lai sastaptu savus varoņus visā Eiropā,» atzīst mūziķis.

Biļetes uz koncertu tiks laistas pārdošanā ceturtdien, 9. jūlijā, plkst.10 «Biļešu servisa» kasēs un interneta vietnē «www.bilesuserviss.lv». Toties rīt, 8. jūlijā, plkst.10 tiks sākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem.

Uz augšu