Notiks pirmie Bērnu slimnīcas dārza svētki

Televīzijas dīva Baiba Sipeniece-Gavare

FOTO: Lita Krone / LETA

Vecāku mājas piecu gadu jubilejas ietvaros 1.jūnijā no plkst. 12:00 līdz 15:00 par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai norisināsies dārza svētki mazajiem pacientiem, viņu vecākiem un slimnīcas personālam!

Svētki uzmundrina, saliedē, ļauj atpūsties no dažbrīd ļoti grūtās ikdienas slimnīcā, tāpēc Vecāku māja savā piecu gadu jubilejā vēlas sagādāt prieku ne tikai mazajiem pacientiem, bet arī visiem, kuri ikdienā rūpējas, lai mūsu bērni varētu ātrāk atveseļoties. Dārza svētkos būs iespēja tikties sirsnīgā atmosfērā, gūt jaukas emocijas un vērtīgu pieredzi, jo arī veselīgs uzturs un dzīvesprieks palīdz veseļoties!

Veselīgas pusdienas

Elmārs Tannis gatavos veselīgus kokteiļus, Signe Meirāne cienās ar īpašām, bērniem pagatavotām uzkodām. Pavāri piedāvās veselīgas pusdienas atraktīvā veidā, lai mazie un lielie varētu ne tikai degustēt, bet arī apgūt gatavošanas prasmes un arī mājās esot varētu papildināt ikdienas ēdienkarti.

Ne tikai ēšanas prieki

Dārza svētkos Baibas Sipenieces-Gavares un Jāņa Romanovska virsvadībā ēšanas prieki mīsies ar interesantiem priekšnesumiem un atrakcijām - milzu spēlēm, radošajām darbnīcām, mīmiem, garkājiem, galda hokeja sacensībām kopā ar «Dinamo Rīga» hokejistiem un, protams, mūsu Dr.Klauniem, tāpēc ļoti ceram, ka visiem, kuri todien būs Bērnu slimnīcā, šie patiesi būs īsti svētki, ko atcerēties!

Dārza svētkos piedalīsies arī Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma, kura A.Bērziņa prezidentūras laikā ir bijusi aktīva Bērnu slimnīcas fonda projektu atbalstītāja.

Dārza svētkus organizē Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar Vecāku mājas patronu SIA «Maxima Latvija». Pusdienas un atrakcijas svētku apmeklētājiem ir bez maksas.

Pasākuma norises laiks: 1.jūnijs no plkst. 12:00 līdz 15:00.

Uz augšu