P, 28.11.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pārvērtības «Viņš pārvērta viņu...»: jau atkal viņa bija pažēlojusi naudu savam skaistumam!

Pārvērtības «Viņš pārvērta viņu...»: jau atkal viņa bija pažēlojusi naudu savam skaistumam!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Šī ir otrā sērija «Egoistes» pārvērtību projektā «Viņš pārvērta viņu...», kurā katrs no četriem vīriešiem mīļotās sievietes tēlu izveidoja pēc saviem ieskatiem. Šis būs stāsts par Ingu un Alekseju, kuri gaida savu otro bērniņu. Aleksejs sievu pieteicis projektam pēc kāda konkrēta atgadījuma - Inga bija atnākusi mājās no iepirkšanās un sev bija nopirkusi jau atkal - neko!

 
Foto: Edgars Kalmēns/TVNET

Pieteikums - un ko vīrietis gaida?

Kā min Aleksejs, viņa galvenā vēlme ir iepriecināt sievu - galvenais, lai pašai patīk! Bet, kad neatlaidīgi tirdām viņu, Aleksejs atbild: «Es vēlētos savu sievu redzēt laimīgu! Bet ja man jautājat vēl detalizētāk -

vienmēr gribējies redzēt sievišķīgi garākus matus un bez brillēm,»

atzīstas Aleksejs.

Foto: no personīgā arhīva
Foto: Edgars Kalmēns TVNET
 
Foto: Edgars Kalmēns, TVNET

Pārvērtības

Pārvērtības notika sadarbībā ar TVNET ilggadīgo partneri skaistumkopšanas jomā - salonu «HAIRRIGA».

Inga nekad pati nav lietojusi dekoratīvo kosmētiku un pie friziera dodas vien īpašos svētku gadījumos.

Pārvērtību procesā Inga visvairāk sajūsminājās par iespēju pieaudzēt matus, jo zina, ka vīram vienmēr paticis, ja sievietēm tie ir gari. Ingai bija arī jaunums uzzināt, kas ir gēla nagu laka.

Foto: Edgars Kalmēns, TVNET

Lilijas matu meistare, «HAIRRIGA» friziere Jekaterina:

«Inga uz pārvērtībām atnāca ar jau nokrāsotiem tumšiem matiem. Nolēmām saglabāt esošo matu krāsu, jo matu krāsa ļoti labi piestāvēja Ingas sejas ādas tonim. Matus nolēmām negriezt, jo tie bija diezgan īsi.

Vīra sapnis bija redzēt mīļoto ar gariem matiem, tāpēc nolēmām pieaudzēt garus matus.

Matus pieaudzējām ar līmlentēm - tas ir ļoti ātrs veids, kā tikt pie gariem, bieziem matiem. Nedaudz pielīdzinājām poniju. Matus ieveidojām lokās, piešķīrām apjomu.»

Foto: Edgars Kalmēns TVNET

«HAIRRIGA» vizāžiste un kosmetoloģe Elīna:

«Ingas sejas ādas toni izlīdzinājām, izmantojot tonālo krēmu un korektorus. Acu plakstiņi tika ēnoti, izmantojot acu ēnas ar perlamutra spīdumu. Tas, lai acu skatienu padarītu gaišu, bet tumšā acu ēna plakstiņa ārējā kaktiņā padara skatienu dziļu un liktenīgu. Lūpām izmantojām rozā kontūrzīmuli, kas tika pludināts ar vieglu spīdumu. Uzacīm veicām korekciju un ietonējām ar pelēcīgām acu ēnām.»

Foto: Edgars Kalmēns TVNET

«HAIRRIGA» manikīre Dina:

«Izvēlējāmies zilganzaļu toni, jo

Inga ir drosmīga un jautra sieviete, kas nebaidās spēlēties ar krāsām

arī uz saviem nagiem. Dizainā izvēlējāmies rotaļīgus burtiņus. Ingai gēla laka bija pirmo reizi, un viņa uzzināja daudz jauna.»

Foto: Edgars Kalmēns TVNET

 
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Tērpa medības

«Ja sarīkotu konkursu starp sievietēm, kurai ir vismazāk apģērba gabalu, uzvarētu Inga. Žēlākais, ka viņai patiešām ir laba stila un gaumes izjūta, bet tagad, kad viņa ir sestajā grūtniecības mēnesī, viņai patiešām ikdienā valkāšanā ir pāris drēbju,» secina Aleksejs.

Aleksejs izvēlējās savai dāmai divus tērpus no veikala «Monton». «Ar Alekseju viss notika ātri - viņš kā iegāja veikalā, tā uzreiz devās pie koši dzeltenajām kleitām. Viņš meklēja košas krāsas un sauli,» secina stiliste Dži.

Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Otrs tērps bija košu, pludinātu, sulīgu krāsu kleita, kuru beigās izvēlējās pati dalībniece.

Mums visiem šķita ļoti interesanti uzzināt, kā topošā māmiņa izskatīsies šajā kleitā.

Rotaslietu gan Aleksejs izvēlējās veikalā «Ivo Nikkolo».

Foto: TVNET
 
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Tikšanās

Tikšanās notika viesnīcā «Islande hotel», kur Aleksejs sieviņu sagaidīja ar karalisku dzeltenu gerberu pušķi. Kad abi satikās, Aleksejs nespēja slēpt sajūsmu par Ingas garajiem matiem, jo ko tādu nebija paredzējis.

Bet Inga šo mirkli nodēvēja par tikpat fantastisku kā abu kāzu dienu!
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

«Tu izskaties satriecoši un skaisti,» ar komplimentiem neskopojās Aleksejs.

Pēc emocionālās tikšanās pārim bija iespēja baudīt vīnu un vakariņas ar fantastisku skatu uz Daugavas kreiso krastu. Rīgas panorāma abiem pavērās no «Islande Hotel» 9. stāva restorāna.

Novērtē arī tu, kā Aleksejam izdevās sapost savu dzīves mīļoto sievieti!

Pēcāk «Egoiste» saņēma sirdsmīļu vēstuli:

Un tādas lielas laimes nemaz nav...
Ir tikai tādas mazas laimītes,
Ir tikai tādi ikdienības prieki. /I.Ziedonis/

Un cik labi, ka man ir cilvēks, kas gādā mazās laimītes. Es tās kolekcionēju.
Sievišķības atmodināšanas svētki - tā es nosaucu šo dienu. Krāsas, vīriešu un sieviešu pasaule, uztraukums, lutināšana, krāsainas kleitas, puķes un lūpas, mazulītis zem sirds smaida, vīrs priecīgs un lepns, lielais bērns raud, jo kur ir mamma? Vai tā neredzētā SIEVIETE? Mamma atgriezās, kad pulkstenis sita pusnakti (kā Pelnrušķītes stāstā).

Tomēr tā pati mamma, tikai mazliet cita - par dažām laimītēm bagātāka un smaidīgāka.Liels paldies par šo dienu Tvnet, Egoistei, salonam HAIR RIGA, stilistei, Islande hotel un visiem pasākuma rīkotājiem.

Inga un Aleksejs no Lielvārdes

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu