Laikraksts: Grupa «Oasis» plāno apvienoties

Oasis 2008. gadā

FOTO: AP/Scanpix

Britu laikraksts «Daily Mirror» ziņo, ka mūziķi Noels un Līems Galaheri plānojot atjaunot rokgrupu «Oasis», kas brāļu strīda dēļ izjuka 2009. gadā.

Noels Galahers kā iemeslu grupas izjukšanai minēja to, ka nespējot sastrādāties ar brāli. Taču radinieku attiecības pēdējā laikā uzlabojušās. Pagājušajā mēnesī Līems Galahers publicēja fotogrāfiju ar ieejas caurlaidi brāļa koncertā, savukārt Noels Galahers iedrošināja jaunāko brāli izdot soloalbumu.

«Noela un Līema attiecības atkal ir labas. Viņi ir gatavi dot «Oasis» vēl vienu iespēju,» norāda anonīms informācijas avots. «Nekādi līgumi vēl nav parakstīti, taču viņu starpā pastāv vienošanās.»

«Viņi ir ģimenes locekļi, tāpēc visus iepriekšējos strīdus var atrisināt,» uzsver informācijas avots.

Brāļi iepriekš nolieguši atkalapvienošanās iespēju, taču janvārī Noels Galahers tomēr pieļāva, ka varētu atjaunot «Oasis», taču tikai finansiālu ieguvumu dēļ.

Sajūsmu par «Oasis» iespējamo apvienošanos sociālajos tīklos paudusi mūziķu Kurta Kobeina un Kortnijas Lovas meita Frānsisa Bīna, dziedātāja Skaja Fereira un daudzi citi grupas fani.

«Oasis» izjuka 2009. gada augustā. Noels Galahers paziņoja, ka aiziet, jo vairs nespējot strādāt ar savu brāli. Kopš grupas izjukšanas Līams izveidojis jaunu grupu «Beady Eye», bet Noels turpina mūziķa karjeru viens, un pagājušā gada nogalē iznāca viņa debijas solo albums «Noel Gallagher's High Flying Birds».

Uz augšu