Rokfestivālam «KLANG!» savs alus, «Soundarcade», «Gelousy» un «Sia Radikal»

FOTO: alternative.lv

Ķekavas pagasta «Vidusklaņģos» šogad 24. un 25. jūlijā jau trešo reizi notiks rokfestivāls «KLANG!». Šodien organizatori (SIA «Relicseed») izziņo visas šā gada grupas, kuru vidū arī «Pienvedēja piedzīvojumi», «Soundarcade», «Dzelzs vilks», «Inokentijs Mārpls», «TESA», «Sia Radikal» un «Neonfly» (UK).

Latviešu psihedēliskās rokgrupas «Soundarcade» uzstāšanās būs viena no retajām kopš albuma «Moving the Great Hadron» izdošanas 2012. gadā. Apvienība «Gelousy» festivālā sola priecēt gan ar jau zināmām kompozīcijām, gan atskaņot arī dažas nedzirdētās dziesmas, savukārt «Sia Radikal», kā paši saka, pirms pastāvēšanas beigām aizmirsa nospēlēt savu labāko koncertu. To viņi ir apņēmušies izdarīt šā gada festivālā «KLANG!».

Uz radio SWH Rock un Jägermeister skatuvēm spēlēs arī «The Factor», «Oranžās Brīvdienas», «Sanctimony», «Trendkill Method», «Omerta», «Crow Mother», «Rebel Riot», «Eschatos», «Harta», «Dehead», «Stonestreet», «Foxthroat», kā arī ārvalstu grupas «Be Under Arms» (RUS), «Liveevil» (CZ) un citi.

Viens no patīkamākajiem jaunumiem festivāla apmeklētājiem būs «KLANG!» alus,

kas brūvēts «Valmiermuižas alus» darītavā. Dzēriens būs pieejams ne tikai festivālā, bet arī Rīgas, Valmieras, Jelgavas un Daugavpils krogos. Līdz festivālam gan radio SWH «Braucamlaikā», gan portālā «Tvnet», interneta sociālajā televīzijā «Chaula.tv», kā arī festivāla Facebook lapā tiks izspēlēti īpaši balvu grozi, kuros ietilps biļetes uz festivālu, T-krekli ar festivāla simboliku, «KLANG!» alus, kā arī iespēja doties ekskursijā-degustācijā uz «Valmiermuižas alus» darītavu. Sadarbībā ar portālu «Alternative.lv» festivāla apmeklētājiem būs iespēja sastādīt DJ programmu, kas tiks atskaņota festivālā.

Šogad notiks arī festivālam veltīti koncerti «Klang Pazemes Balva» (30.04. Noliktavā No3; uzstājas «The Factor», «PND», «Jūdas Graši» un «Cacophonics») un «Klang Melnais Metāls» (16.05. klubā «A Nice Place»; uzstājas «Forgotten Tomb» (Itālija), «Forlet Sires» (Šveice), «Devlsy» (Lietuva), «Luctus» (Lietuva), «Eschatos» (Latvija)). Sīkāka informācija festivāla oficiālajā mājaslapā. Biļetes uz festivālu pieejamas šeit.

Biļetes šeit: www.ticketshop.lv

«KLANG!» pirmo reizi notika 2013. gadā, kad divi mūzikas entuziasti Edijs Rudzis un Edgars Rakovskis nolēma iedibināt jaunu rokmūzikas tradīciju Latvijā.

Uz augšu