Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Pībodija kungs un Šērmens» turpina dominēt

Pībodija kungs un Šērmens FOTO: publicitātes

Vēl viena komerciāli veiksmīga nedēļas nogale Latvijas kinoteātros padevusies piedzīvojumu animācijas filmai «Pībodija kungs un Šērmens» (Mr. Peabody & Sherman), ziņo «kinokino.lv».

Trešajā nedēļas nogalē filma pulcējusi 3695 skatītājus, un ar to ir pieticis pirmās vietas noturēšanai. Kopā jau savākti vairāk nekā 35 tūkstoši skatītāju, kas to izvirzījis par šā gada skatītāko filmu Latvijā.

Anotācija: Pībodija kungs - uzņēmējs, izgudrotājs, zinātnieks, Nobela prēmijas laureāts, gardēdis, divkārtējs olimpiskais čempions un ģēnijs. Ak jā, starp citu - viņš ir suns. Ar savas laika mašīnas palīdzību Pībodija kungs kopā ar pieņemto dēlu Šērmenu ceļo pagātnē, lai klātienē vērotu nozīmīgākos vēsturiskos notikumus un satiktu slavenas vēsturiskas personības. Bet, kad Šērmens pārkāpj laika ceļošanas noteikumus, mūsu varoņiem ir atkal jādodas bīstamos piedzīvojumos, lai atjaunotu vēsturisko notikumu pareizo secību un izglābtu nākotni. Turklāt Pībodija kungam būs jātiek galā ar visgrūtāko uzdevumu - jākļūst Šērmenam par īstu tēvu.

Otrajā vietā ar izcilu sniegumu debitējusi Vesa Andersona (Wes Anderson) filma «Viesnīca «Diženā Budapešta»». To noskatījušies 3401 cilvēks, tātad pavisam nedaudz pietrūcis līdz pirmajai vietai.

Apraksts: «Viesnīca «Diženā Budapešta»» stāsta par Eiropā slavenās viesnīcas leģendārā viesmīļa Gustava H un portjē Zero Mustafas piedzīvojumiem. Viesnīcas darbinieki kļūst par lieciniekiem nenovērtējamas renesanses gleznas zādzībai, kādas bagātas ģimenes cīņai par milzīgu mantojumu un dramatiskām izmaiņām, kuras notiek Eiropā periodā starp diviem pasaules kariem.

Trešajā vietā debitējusi fantastikas filma «Citādie» («Divergent»), kuras pamatā ir ASV rakstnieces Veronikas Rotas populārās grāmatu triloģijas pirmā daļa. Pārdotas 2451 biļete, kas gan ir vājāks rezultāts par gaidīto.

Uz ceturto vietu noslīdējusi studijas F.O.R.M.A. producētā latviešu spēlfilma «Džimlai rūdi rallallā!» Šoreiz to noskatījušies 1550 cilvēki, bet to kopskaits pamazām tuvojas 20 tūkstošiem.

Ar labiem rezultātiem izcēlies vēl viens jaunums, proti, Lietuvas filma «Ekskursante». Pārdotas 1421 biļete, kas ļāvis noslēgt pirmo piecnieku.

Uz augšu
Back