Rīgas «Dinamo» ar smagu sagrāvi noslēdz 7. KHL sezonu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 7. sezonu otrdien ar pamatīgu zaudējumu noslēdza Rīgas «Dinamo» hokejisti, kas ar 2:7 viesos piekāpās Mitišču «Atlant» komandai. Latvijas vienībai pastāvēšanas vēsturē šī ir otrā sezona, kad tā nekvalificējas Gagarina kausa izcīņai.

Vārtus «Dinamo» labā guva Miks Indrašis un Gints Meija. Vārtus sargāja Džefs Delorjē.

Pirmajā trešdaļā visi trīs vārti tika gūti, realizējot skaitlisko vairākumu. Ceturtajā minūtē Indrašis meta ripu caur Ates Engrēna kājsargiem. Pēc nepilnām sešām minūtēm pēc Čeja Genoveja piespēles izcēlās Meija. Broka Trotera noraidījuma laikā 17 sekundes līdz perioda beigām vienus vārtus atguva Antons Babčuks.

Otrajā trešdaļā mājinieki guva trīs vārtus nepilnās četrās minūtēs, kad «Atlant» panāca 4:2 ar Igora Levitska gūtiem vārtiem, Artjoma Černova realizētu skaitlisko vairākumu, kad uz sodīto soliņa atradās Kristaps Sotnieks, un Andreja Taratuhina noslēgtu uzbrukumu.

Vēl divus vārtus laukuma saimnieki guva trešās trešdaļas sākumā, kad Vitālijs Novopašins un otro reizi spēlē Taratuhins paaugstināja pārsvaru līdz 6:2, bet vēl pēc tam Ņikita Sošņikovs realizēja soda metienu. Vjačeslavs Ļeščenko pašās spēles beigās neizmantoja iespēju realizēt vēl vienu soda metienu.

«Dinamo» komandā par labāko atzina Indraši, bet mājiniekiem Metjū Gilroju.

Vārtu guvēji: 1:0 Miks Indrašis (Vilsons, Jurčina) (3:29, vair.), 2:0 Gints Meija (Genovejs, Ābols) (8:41, vair.), 1:2 Antons Babčuks (Levitskis, Bodrovs) (19:43, vair.), 2:2 Igors Levitskis (Bodrovs) (21:03), 3:2 Artjoms Černovs (Šmeļovs, Gilrojs) (22:09, vair.), 4:2 Andrejs Taratuhins (Gilrojs, Černovs) (23:38), 5:2 Vitālijs Novopašins (Šmeļovs) (43:35), 6:2 Andrejs Taratuhins (Kozlovs, Sošņikovs) (45:18, vair.), 7:2 Ņikita Sošņikovs (50:12, soda metiens).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam ar «Atlant»

Vārtsargi: Džefs Delorjē, (Jakubs Sedlāčeks).

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Mārtiņš Porejs, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks, Aleksandrs Jerofejevs un Ralfs Grīnbergs.

Uzbrucēji: Broks Troters, Linuss Videls, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Rodrigo Ābols, Andris Džeriņš, Gints Meija, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs un Roberts Bukarts.

Regulāro čempionātu Rīgas «Dinamo» Rietumu konferencē noslēdza ar 60 spēlēs izcīnītiem 77 punktiem, ierindojoties 12. vietā turnīra tabulas kopvērtējumā. Gagarina kausa izcīņai nekvalificējās arī Mitišču «Atlant».