Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Topošie un esošie mūziķi vienosies kopīgā koncertā «Alfā»

Goran Gora FOTO: Publicitātes foto

15. februārī plkst. 12 t/p Alfa notiks koncerts, kurā uzstāsies Latvijas mūzikas skolu audzēkņi. Pasākumu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arturs Krūzkops, savukārt mūzikas skolu audzēkņiem pievienosies Normunds Rutulis, «Otra Puse», Marta Ritova, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Kārlis Kazāks, Paula Dukure, Mārtiņš Jātnieks, Rihards Lepers, Marta Līne, Andris Ābelīte, Jānis Aišpurs.

Jau sešus gadus Mūzikas ierakstu gada balva «Zelta Mikrofons» notiek sadarbībā ar t/p Alfa, kurā tiek organizēts tautas balsojums par labāko Gada dziesmu. Līdztekus balsojumam t/p Alfa un Mārtiņa Freimaņa fonds uzrunā sabiedrību, aicinot atbalstīt Latvijas mūzikas skolas.

Koncertā uzstāsies šā gada labdarības akcijā izvēlētās mūzikas skolas: Varakļānu mūzikas un mākslas skola, Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola, kā arī Pāvilostas mūzikas skolas trompetiste, kurai t/p Alfa piešķirs simpātijas balvu - trompeti.

T/p Alfa vadītāja Liene Apine:

«Koncerts paredzēts kā pateicība cilvēkiem, kuri jau ziedojuši mūzikas skolām tik vajadzīgos mūzikas instrumentus un līdzekļus,

un kā mudinājums tiem, kuri to var paspēt izdarīt vēl līdz 16. martam. Pateicamies par atsaucību ziedotājiem un vēlamies uzsvērt, ka katrs ziedotājs ar savu atbalstu sniedz ne vien palīdzību konkrētajai mūzikas skolai, bet arī palīdz attīstīties mūzikas nozarei kopumā.»

Līdz šim atsaucību akcijai cilvēki izrādījuši, ziedojot notis, akordeonu, kokli, klavieres un dažus pūšaminstrumentus.

«Zelta Mikrofona» producente Elita Mīlgrāve: «Lai uzbūvētu māju, vajag pamatus, lai sasniegtu virsotnes mūzikā, vispirms nepieciešamas iemaņas, un to sniedz mūzikas skolas. Esmu daudzkārt dzirdējusi populāru mūziķu pateicības vārdus savām mūzikas skolām un skolotājiem, bet šajās dienās ir iespēja arī reāli palīdzēt savai vai kādai citai skolai, ziedojot instrumentus vai līdzekļus to iegādei. Varbūt tieši ar jūsu palīdzību pie saviem Zelta Mikrofoniem kādreiz tiks topošie mūziķi.»

Par ziedošanu

Piedalīties t/p Alfa rīkotajā labdarības akcijā iespējams no 2014. gada 3. februāra līdz 16. martam. Ziedošanai paredzētos mūzikas instrumentus un notis akcijas atbalstītāji aicināti nogādāt t/p Alfa (Brīvības gatve 372) informācijas centrā. Pēc akcijas noslēguma mūzikas instrumenti un notis tiks nogādāti projektā iesaistītajās mūzikas skolās. Ziedotāju ērtībai Mārtiņa Freimaņa fondam ir atvērts ziedojumu tālrunis. Zvanot uz numuru 90006481, iespējams ziedot 1,42 EUR. Tāpat iespējams ziedojumus pārskaitīt uz Mārtiņa Freimaņa fonda kontu - LV57HABA0551030362513, reģ. nr. 40008173605. Ziedojuma mērķī jānorāda: ATBALSTS MŪZIKAS SKOLĀM. Ir iespēja norādīt arī, kurai konkrētai mūzikas skolai veltīts ziedojums. Var ziedot konkrētai mūzikas skolai arī MFF jaunajā ziedošanas sistēmā: https://www.mff.lv/donate/projects

Par Mūzikas ierakstu gada balvu «Zelta Mikrofons»

Tirdzniecības parks Alfa jau sesto gadu ir kopā ar Mūzikas ierakstu gada balvu «Zelta Mikrofons», un katru gadu t/p Alfa pircējiem ir ekskluzīva iespēja noteikt Gada dziesmas titula ieguvēju. Tā ir vienīgā nominācija, kas dod iespēju apkopot tautas viedokli par to, kura dziesma pagājušajā gadā ir bijusi visiemīļotākā. Balsošana t/p Alfa norisinās no 21. janvāra līdz 3. martam. Šogad Gada dziesmas titula ieguvējs vai ieguvēji saņems dāvanu karti no Galactico 1500 EUR vērtībā.

Uz augšu
Back