Pašmāju rokgrupa «Crow Mother» izdod debijas albumu

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

«Changes»

FOTO: Publicitātes foto

Pašmāju rokgrupa «Crow Mother» laidusi klajā savu debijas albumu «Changes», kurā iekļautas divpadsmit oriģināldziesmas, kas stāsta par nozīmīgām pārmaiņām ikviena personīgajā dzīvē un kā tās ietekmē pasauli mums apkārt. Albums tapis 2013. gada laikā, un ieraksts veikts KS Records studijā sadarbībā ar Kārli Šteinmani, informē grupas menedžeris Oskars Kupše.

Albuma skanējums ieturēts klasiskā septiņdesmito gadu rokmūzikas stilā ar izteikti melodiskām kompozīcijām, kuras papildina progresīvā roka akcenti. Savukārt dziesmu stilistika variē no mierīgām balādēm, kā dziesmās «Angel» vai «Winterland», līdz ar ģitāru partijām piesātinām un enerģiskām kompozīcijām, kā «White Devil» un «Electric Lady».

Kā stāsta «Crow Mother» ģitārists Jānis Andžāns jeb Jenkijs, kurš ir arī lielākās daļas dziesmu mūzikas un tekstu autors, šis albums ir nozīmīgs grupas pašiniciācijas process, kas ir būtisks punkts sava skanējuma izkopšanā: «Pirmie 2012. gadā prezentētie singli «Killing the Love» un «Sugar, Blood & Wine» faktiski bija eksperiments, lai atrastu savu skanējumu. Savukārt 2013. gadā ierakstītās dziesmas «Winterland» un «Smile Like You Care» jau sagatavoja nopietnu pamatu debijas albumam un skaidrāk iezīmēja grupas muzikālā stila aprises.»

«Changes»

FOTO: Publicitātes foto

Pašlaik «Crow Mother» ir sastopami akustiskajos koncertos Rīgā, no kuriem tuvākais notiks 30. janvārī «Get Smart Cafe». Savukārt februārī grupa dosies uz Londonu, lai sniegtu vairākus albuma prezentācijas koncertus.

Albums ir pieejams CD formātā mūzikas veikalos Randoms un grupas Bandcamp lapā. Tāpat arī albums ir noklausāms un lejupielādējams lielākajās interneta mūzikas vietnēs Spotify un iTunes.

Grupa Crow Mother izveidota 2012. gada vidū, un tajā muzicē: Edijs Jurēvics (vokāls), Jānis Andžāns (ģitāra), Edgars Briedis (bass) un Mārtiņš Vilšķērsts (bungas).

Grupas nosaukumā ietvertais mītiskais tēls Angwusnasomtaka jeb angliski «Crow Mother» indiāņu kultūrā ir atbildīgs par cilvēka ievadīšanu lielajā dzīvē un savas būtības apzināšanos. Tas savā ziņā arī simbolizē grupas muzikālo ceļu meklējumus un iedvesmo puišu radošās gaitas.

Uz augšu