Normunds Rutulis izdos albumu un dosies pavasara koncerttūrē

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Normunds Rutulis

FOTO: Publicitātes foto

Šodien «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās sāk pārdot biļetes uz Normunda Rutuļa jaunā albuma «Aizturi elpu» koncertiem, kas pavasarī notiks dažādās pilsētās. Albuma iznākšana paredzēta 7. martā.

Albumā iekļautas Raimonda Paula (Maestro speciāli Normundam sacerējis vairākas jaunas dziesmas), kā arī Jāņa Stībeļa, Jāņa Strazda, Anitas Rezevskas un Ingus Feldmaņa dziesmas ar Guntara Rača, Liānas Langas un Ivara Kurpnieka vārdiem. Modernā orķestra skanējumā tās aranžējis Kristaps Krievkalns, bet producējis pats Normunds Rutulis.

Normunds Rutulis: «Tā kā jaunais albums ir lolots un mīlēts un būtībā ir manu senu sapņu piepildījums, šo koncerttūri gaidu ar īpašām sajūtām. Iedomājieties – uz skatuves ar mani būs viss Slavenais Rīgas orķestris pilnā sastāvā! Bez mums, 11 vīriešiem, arī 3 daiļavas, kuras turklāt dzied kā eņģeļi. Līdz šim tik lielā sastāvā solokoncertos man nav bijusi iespēja dziedāt. Nu ir! Arī repertuārs sastādīts ļoti skaists. Koncerta pirmajā daļā dziesmas no jaunā albuma «Aizturi elpu», otrajā jau zināmas un populārās dziesmas. Būs arī «cāļi»! Ļoti gaidīšu ikkatru!»

Biļetes nopērkamas «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās un internetā:

www.bilesuparadize.lv

Normunda Rutuļa koncerttūre «Aizturi elpu»:

30.03. – Ogre, Kultūras centrs, plkst. 18.00

06.04. - Rēzekne, Latgales vēstniecība Gors, plkst. 17.00

16.04. – Jelgava, Kultūras nams, plkst. 19.00

19.04. – Liepāja, Olimpiskā centra Rožu zāle, plkst. 18.00

25.04. – Valmiera, Kultūras centrs, plkst. 19.00

Uz augšu