Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Reperis Lil Veins izdos bezmaksas albumu

FOTO: Publicitātes foto

Amerikāņu reperis Lil Veins (Lil Wayne) paziņojis, ka pēc strīda ar ierakstu kompāniju gatavojas izdot jaunu bezmaksas albumu. Mūziķis tviterī atklāja, ka albums iznākšot «drīzumā». ««The Free Weezy Album»... Gaidāms drīzumā,» tvīto reperis.

Kā jau ziņots, Veins uzsācis tiesvedību pret ierakstu kompāniju «Cash Money Records» un tās īpašnieku, kurā pieprasa 51 miljona ASV dolāru (45 miljonu eiro) kompensāciju.

Reperis norāda, ka kompānija pārkāpusi ar viņu noslēgto līgumu, neizlaižot viņa jaunāko albumu «The Carter V». Veins pieprasa, lai viņš tiktu atbrīvots no līgumsaistībām ar ierakstu kompāniju, kā arī atzīt viņu par vienīgo autortiesību turētāju visām viņa dziesmām, kas izlaistas «Cash Money Records» sastāvā esošās ierakstu kompānijas «Young Money» paspārnē.

Kompānijas vadītājs, reperis «Birdman» apgalvo, Veina jaunāko albumu tomēr esot paredzēts izlaist vēlākā datumā.

Janvārī Lil Veins laida klajā dziesmu izlasi «Sorry 4 The Wait 2» kā atvainošanos faniem par ilgo gaidīšanu. Tajā iekļautas oriģinālās dziesmas ar kanādiešu reperi Dreiku un dziedātāju Kristīnu Milianu, kā arī vairāki remiksi.

Uz augšu
Back