TAVA direktors Slokenbergs iesniedzis atlūgumu

TAVA direktors Armands Slokenbergs

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Armands Slokenbergs iesniedzis Ekonomikas ministrijā iesniegumu par savu atbrīvošanu no amata, šodien intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» informēja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Pēc ministres teiktā, Slokenbergs savu vēlmi pamest amatu pamatojis ar nogurumu, kā arī to, ka zudis entuziasms par veicamajiem darbiem, kāds bijis stājoties amatā pirms pieciem gadiem.

Šodien Reizniece-Ozola plāno tikties ar tūrisma nozares pārstāvjiem, lai pārrunātu kā rīkoties tālāk un vai nozarē nepieciešamas reformas.

Ministre norādīja, ka patlaban par valsts tēla veidošanu atbild vairākas organizācijas - TAVA, Latvijas Institūts, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra -, tomēr vienlaikus noliedza, ka plānotu veikt iestāžu apvienošanu vai likvidēt TAVA. Tāpat Reizniece-Ozola sagaida, ka, rīkojot konkursu uz vakanto TAVA direktora vietu, izdotos atrast spējīgu cilvēku, kā piemēru minot reklāmas speciālistu Ēriku Stendzenieku.

Kā ziņots, pērn septembrī Slokenbergs apliecināja, ka acīmredzot tiekot meklēti kādi specifiski apstākļi, lai viņu aizrotētu no TAVA direktoru amata.

Valdībā bija iesniegs priekšlikums pārcelt viņu darbā uz Ārlietu ministrijas pārraudzībā esošo Latvijas Institūtu. Pērn septembrī bija jālemj par Slokenberga pārcelšanu darbā Ārlietu ministrijā, tomēr, sākoties valdības sēdei, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) lūdza šī jautājuma izskatīšanu uz nenoteiktu laiku atlikt. Arī toreizējais ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (V) informēja, ka ir parādījušies jauni apstākļi, tāpēc tos nepieciešams izvērtēt un tikai tad var sekot turpmākā rīcība.

Pret savu pārcelšanu jaunajā amatā iebilda arī Slokenbergs.

Uz augšu