«Dinamo» komanda Rīgā apspēlē Skudras vadīto «Torpedo»

Trešo uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā svētdien izcīnīja Rīgas «Dinamo» komanda, kas ar 2:1 savā laukumā pārspēja Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Par labāko spēlētāju «Dinamo» sastāvā atzina uzbrucēju Gunāru Skvorcovu, kamēr «Torpedo» rindās vienīgo vārtu autoru somu uzbrucēju Juso Hietanenu.

Miks Indrašis pirmā perioda beigu daļā nopelnīja rīdziniekiem iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, ko uzbrucējs pats arī izmantoja - guva vārtus un izvirzīja «Dinamo» vadībā.

32 sekundes pirms trešdaļas beigām pēc uzvarēta iemetiena no vārtu priekšas precīzi meta Kaspars Saulietis, kurš dubultoja «Dinamo» pārsvaru - 2:0.

Otrā perioda pirmajā minūtē Oskars Cibuļskis saņēma divu minūšu noraidījumu. «Torpedo» izmantoja skaitlisko vairākumu, kad vārtus guva Juso Hietanens. Cīņas beigās «Dinamo» vārēja gūt trešos vārtus («Torpedo» nomainīja vārtsargu), taču tas neizdevās. Tiesa, arī viesi vēlreiz uzlauzt Jakuba Sedlāčeka vārtus nespēja.

Rīgas «Dinamo» - Ņižņijnovgorodas «Torpedo» 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Vārtu guvēji: 1:0 Miks Indrašis (Vilsons, Dārziņš) (15:56, vair.), 2:0 Kaspars Saulietis (Bičevskis) (19:28), 1:2 Juso Hietanens (Galuzins, Salminens) (21:44, vair.).

Metieni: 28 - 32

Soda minūtes: 13 - 27

UZVARA!!! 2:1 pret @hctorpedo. Tiekamies otrdien Arēnā Rīga! #dinamoriga

Фото опубликовано Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial)

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs pret «Torpedo»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Džefs Delorjē);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Aleksandrs Jerofejevs, Kristaps Sotnieks, Edmunds Augstkalns;

Uzbrucēji: Roberts Bukarts, Linuss Videls, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Gints Meija, Andris Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs, Rodrigo Ābols.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 45 spēlēs nopelnītiem 56 punktiem pakāpās uz 11. vietu, kamēr «Torpedo» 44 mačos iegūtie 62 punkti dod 7. pozīciju.

Nākamo spēli Arta Ābola vadītā komanda aizvadīs otrdien, kad «Arēnā Rīga» jātiekas ar Čerepovecas «Severstaļ».