«Dziedošo ģimeņu» fināls! Bukmeikeri: lielākās izredzes ir Baumaņiem

Svētdien, 8. decembrī, paredzētajā Latvijas Dziedošo ģimeņu svētku lielajā finālā uzvarēt lielākās iespējas ir Baumaņu ģimenei no Aizkraukles, bet pie uzvaras var tikt arī Riču ģimene no Rīgas, liecina Triobet bukmeikeru prognozes.

Baumaņu ģimene no Aizkraukles pēc Triobet bukmeikeru domām ir favorīti, tādēļ uz viņu uzvaru koeficients ir 2,00 jeb aptuveni 43% iespējamība uzvarēt. Prognozēt uzvaru tieši Baumaņu ģimenei skubina fakts, ka

šī ģimene ir bijusi žūrijas favorīte visu Latvijas Dziedošo ģimeņu svētku garumā un tajos ir piedalījusies arī iepriekš.

2. vieta tiek prognozēta Riču ģimenei no Rīgas, taču arī viņi var uzvarēt. Triobet bukmeikeru Riču ģimenes uzvarai sagatavotais koeficients ir 2,50, līdz ar to viņiem ir 35% iespējamība uzvarēt Latvijas Dziedošo ģimeņu svētkos. Jāatzīmē, ka Riču ģimene ir piedalījušies Latvijas Dziedošo ģimeņu svētkos 2009. gadā, kad palika 2. vietā.

FOTO: Edgars Kalmēns/TVNET

3. vietu ticamāk iegūs Aizgaļu ģimene no Cēsīm. Viņu iespējamība uzvarēt šovā ir 22%, un Triobet bukmeikeru koeficients uz viņu uzvaru ir 4,00. Šī ģimene ir Latvijas Dziedošo ģimeņu svētku debitanti, un, lai arī sekmīgi izdevies ar savu skanējumu un ieguldīto darbu nokļūt līdz lielajam finālam, favorītus – Baumaņu un Riču ģimeni Aizgaļu ģimene svētdien visdrīzāk nepārspēs.

FOTO: Edgars Kalmēns/TVNET

Latvijas Dziedošo ģimeņu svētku lielais fināls kanālā LNT būs skatāms 8. decembrī pulksten 21.00, un dalībnieku ģimenes tajā izpildīs brīvi izvēlētas dziesmas.

Uz augšu