Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvijas Radio 1 ēterā skanēs jauns seriāls

Projekta mākslinieciskais vadītājs Kārlis Anitens (no kreisās), dramaturģe Rasa Bugavičute, mecenāti Ināra un Boriss Teterevi, Latvijas Radio ģenerāldirektors Jānis Siksnis un dramaturģe Lelde Stumbre piedalās Latvijas Radioteātra un Borisa un Ināras Teterevu fonda jaunā kopprojekta FOTO: Ieva Čīka / LETA

No 2.decembra plkst.9:05 Latvijas Radio 1 ēterā katru darbdienu sāks skanēt Latvijas Radioteātra un Teterevu fonda kopējā projekta «Re!Starts» pirmais seriāls.

Leldes Stumbres seriāla «Stopētāji» pirmās sērijas nosaukums ir «Stopēsim!», un tajā lomās ir jaunie aktieri Zane Aļļēna un Edgars Kaufelds. Šis aktieru duets ir seriāla «Stopētāji» kodols, kuri ierunājuši arī citas lomas visās pārējās seriāla sērijās. Jaunā formāta seriāla režisors ir Juris Jonelis, skaņu režisors Ģirts Bišs, redaktore Alda Briede un producente Māra Eglīte. Pārējās seriāla sērijās arī piedalījušies gan jaunie, gan jau publikā iemīļoti aktieri: Edgars Kaufelds, Ilze Rūdolfa, Dainis Sumišķis, Ģirts Ķesteris, Zane Aļļēna, Mārcis Manjakovs, Gunta Virkava, Aldis Siliņš, Elizabete Nīmane, Kaspars Pūce, Inga Misāne, Jānis Reinis, Guna Zariņa, Jānis Kaijaks, Eduards Johansons, Baiba Broka, Māra Zemdega, Krišjānis Eglīte.

Seriāla autore, dramaturģe Lelde Stumbre par seriāla «Stopēsim!» ideju stāsta: «Bez šaubām, uzreiz piekritu uzaicinājumam, jo man ārkārtīgi patīk rakstīt īsas lugas.

Ja stāsts jāizstāsta no sākuma līdz beigām 4 - 5 minūtēs, tad tas vispār ir kārtīgs izaicinājums.

«Stopētāji» tika izvēlēti starp vēl diviem citiem variantiem tāpēc, ka es pati agrāk esmu bijusi ļoti aktīva stopētāja, savulaik pat aizstopējot līdz Melnajai jūrai. Esmu daudz stopējusi un zinu, ka pa ceļam sanāk satikt dažnedažādus cilvēkus, un tas patiešām ir interesanti, aizraujoši, nedaudz bīstami un nedaudz jautri.»

Kopumā no 2.decembra līdz 15.janvārim Latvijas Radio 1 ēterā seriālā izskanēs 33 seriāla sērijas. Seriāla atkārtojumi Latvijas Radio 1 ēterā katru darba dienu plkst.14:05.

Uz augšu
Back