Girgensons neizmanto iespējas, «Sabres» zaudē mača izskaņā (4)

Kārtējo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta svētdienas spēlē piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā cīņā Teda Nolana padotie ar rezultātu 1:3 savā laukumā piekāpās Detroitas «Red Wings» vienībai.

Rezultāts, trešajai trešdaļai sākoties, bija neizšķirts - 1:1, tomēr spēles izskaņā pārāki bija «Red Wings» hokejisti, kas guva divus bezatbildes vārtus.

19 gadus vecais latvietis otrajā periodā trāpīja pa vārtu stabiņu un nerealizēja izgājienu viens pret vienu.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja divus metienus un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vārtus uzvarētāju labā guva Darens Helems, Jūhans Fransēns un Daniels Alfredsons, bet «Sabres» rindās vienīgo precīzo raidījumu veica Koudijs Hodžsons.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā uzņems Monreālas «Canadiens» komandu.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā «Sabres» ar 11 punktiem 25 mačos ieņem pēdējo, 8. pozīciju.