Lauris Reiniks dosies Ziemassvētku koncerttūrē

Koncertšovs "Lauris Reiniks Ziemassvētkos"

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET

Lauris Reiniks atgādina, ka līdz Ziemassvētkiem atlicis vairs pavisam nedaudz, un izsludina svētku koncertturneju pa Latvijas lielākajām pilsētām. Decembrī dziedātājs dosies uz Jelgavu, Valmieru, Rēzekni, Ventspili un Liepāju, kur uzstāsies DVD «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» prezentācijas koncertos.

Jaunajā DVD būs redzams videoieraksts, kas tapis pērnajos Ziemassvētkos «Arēnā Rīga», kur Lauris ar draugiem skatītāju tūkstošu priekšā uzbūra krāšņu prieka, aizrautības un pacilājošu sajūtu pilnu šovu. Arī šogad koncertos skanēs pasaules un latviešu klasiskais Ziemassvētku repertuārs un paša Laura dziesmas, taču priekšnesuma gaisotne būs intīmāka un mājīgāka. Būs arī mazie dziedātāji un svētku pārsteigumi.

Lauris Reiniks: «Šī būs mana pirmā Ziemassvētku koncerttūre, tāpēc tā man ir īpaša. Parasti es tuvos cilvēkus Ziemassvētkos aicinu ciemos pie sevis, bet šoreiz pats braukšu pie cilvēkiem, kurus ikdienā nesatieku, bet novērtēju un cienu - pie maniem klausītājiem. Manās sajūtās Ziemassvētki ienāk tieši caur dziesmām, un ar tām arī esmu gatavs dalīties gaidāmajos svētku koncertos.»

Uz augšu