C, 11.08.2022.

Tramps sliktajās attiecībās ar Krieviju vaino FIB

TVNET/LETA
Tramps sliktajās attiecībās ar Krieviju vaino FIB
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: AP/Scanpix

Pirms pirmdien gaidāmās tikšanās ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka sliktajās attiecībās ar Maskavu vainojama izmeklēšana, kas uzsākta, lai noskaidrotu, vai krievi ir iejaukušies Savienoto Valstu vēlēšanās.

(Papildināta ziņa.)

«Mūsu attiecības ar Krieviju nekad nav bijušas sliktākas, pateicoties ASV ilggadējai muļķībai, bet tagad – viltus raganu medībām!,» tviterī atzinis Tramps.

Vienlaikus prezidents apsūdzējis savu priekšteci Baraku Obamu nespējā apturēt Krievijas mēģinājumus ietekmēt 2016.gada vēlēšanas.

Obama domājis, ka prezidenta vēlēšanās uzvarēs Hilarija Klintone, un tāpēc viņš neko nav darījis, kad saņēmis Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) informāciju par Maskavas aktivitātēm, tviterī raksta Tramps.

Prezidents arī paziņojis, ka saņēmis daudzu NATO dalībvalstu līderu pateicību, ka viņš pagājušajā nedēļā notikušajā alianses samitā esot palīdzējis panākt aizsardzības izdevumu palielināšanu.

«Mums bija patiesi lielisks samits,» tviterī norādījis Baltā nama saimnieks, piebilstot, ka vairums mediju to attēlojuši neprecīzi.

Tramps šodien Helsinkos tiksies ar Putinu. Tramps pilsētā ieradās svētdienas vakarā.

Pirmdien Tramps Somijas prezidenta pilī tiksies ar Somijas prezidentu Sauli Nīnistu, bet vēlāk tajā pašā vietā notiks samits ar Putinu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu