Mārtiņdienas gadatirgus un Gardā diena Centrāltirgū

FOTO: LETA

No 8. līdz 10. novembrim Centrāltirgū notiks Mārtiņdienas tirgus, bet sestdien, 9.novembrī, jau otro gadu pēc kārtas notiks Gardā diena, kuras laikā Eiropas lielākā tirgus tirgotāji piedāvās visplašākās degustāciju iespējas ikvienam pircējam.

«Gardās dienas ir iespēja ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim Centrāltirgū nogaršot tos gardumus, kurus ikdienā redzam uz tirdzniecības letēm, bet līdz šim neesam izšķīrušies iegādāties. Tā ir tradīcija, ko veiksmīgi esam aizsākuši pagājušajā gadā un kuru plānojam attīstīt arī turpmāk, veicinot tirgus kultūras popularitāti Latvijā,» stāsta Rīgas pašvaldības akciju sabiedrības «Rīgas Centrāltirgus» valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

Amatnieku un mājražotāju tirdziņā «Mārtiņdienas tirgus» Centrāltirgū būs iespējams iegādāties gan mājās pagatavotus produktus pēc labākajām tautas tradīcijām, gan praktiskus un elegantus amatnieku izstrādājumus.

Gardajā dienā sestdien, 9.novembrī, visas dienas garumā Centrāltirgus tirgotāji ļaus savu piedāvāto produkciju nogaršot ikvienam interesentam. Akcijā iesaistījušās tirdzniecības vietas būs iespējams atpazīt pēc īpašajām Gardo dienu uzlīmēm.

Sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu piektdien, 8.novembrī, plkst.11.00-15.00 Centrāltirgus sakņu paviljonā notiks pasākums, kurā tiks skaidrota pilngraudu produktu nozīme uzturā. Ikvienam Centrāltirgus sakņu paviljona apmeklētājam būs iespēja saņemt uztura speciālistu konsultācijas un informatīvus materiālus par pilngraudu produktu nozīmi uzturā un pagatavošanas iespējām, piedalīties dažādu brokastu pilngraudu pārslu degustācijā, pārbaudīt savas zināšanas viktorīnā, kā arī piedalīties konkursā «Mājas recepšu siena», sacenšoties par interesantāko recepti, kurā izmantoti dažādi pilngraudu produkti.

Uz augšu