Aiz svītras palikusī ZRP kandidāte vērsusies Ģenerālprokuratūrā

Aiz svītras palikusī Zatlera Reformu partijas (ZRP) kandidāte Loreta Skaburska vērsusies Ģenerālprokuratūrā, otrdien vēstīja TV3 ziņu raidījums. Skaburskas politisko nākotni esot izšķīris viens pluss izšķīris viņas iekļūšanu Saeimā.

"Būtu man viens pluss šajā Aizputes iecirknī, es būtu Saeimas deputāte. Kad Aizputes iecirknis vērtēja [vēlēšanu biļetenu], tad tā nebija atbilstoša plusa zīme, kādai ir jābūt, tas bija skrebelīgāks pluss nekā jābūt. Šajā vēlēšanu iecirknī bija tikai par mani zīme izdarīta, acīmredzot, vēlētājs bija devies uz iecirkni, lai novēlētu par mani," stāstīja Skaburska.

ZRP kandidāte vērsusies Ģenerālprokuratūrā.

Jau vēstīts, ka Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 4.oktobrī, apstiprināja oficiālos 11.Saeimas vēlēšanu rezultātus. Pēc 11.Saeimas vēlēšanu rezultātu izziņošanas tos triju dienu laikā varēs apstrīdēt sarakstu iesniedzēji.

Jau ziņots, ka CVK bija vērsusies Zatlera Reformu partijas (ZRP) saraksta deputāta kandidāte Loreta Skaburska, lūdzot izskaidrot, kāpēc viņa palikusi aiz svītras, ja sākotnēji tika ziņots, ka viņa ir ievēlēta.

CVK secināja, ka balsu samērs starp Skabursku un ZRP pārstāvi Edmundu Demiteru mainījās pēc tam, kad vienā no Saldus novada vēlēšanu iecirkņiem pārbaudītas vēlēšanu zīmes, jo bija saņemta informācija par kļūdainu svītrojumu skaitu. Viens iecirknis bija saskaitījis arī iepretim kandidāta vārdam ievilktos mīnusus, lai gan negatīvā attieksme pret kandidātu ir jāizsaka ar svītrojumu.

Uz augšu