"Liepājas metalurga" hokejistiem smags zaudējums BAČ spēlē

Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) sestdien ar rezultātu 2:6 pārliecinoši piekāpās Soļigorskas "Šahtjor" vienībai.

Vārtus liepājnieku labā guva Nerijs Ališausks, kurš otrās trešdaļas 14.minūtē vairākumā panāca 1:5, bet otrie vārti Jāņa Straupes kontā, kurš izcēlās mača trešajā trešdaļā, panākot 2:6.

Jau vēstīts, ka pirmajā izbraukuma sērijas cīņā liepājnieki ceturtdien ar rezultātu 3:5 piekāpās "Mogiļev" vienībai.

Kopumā "Liepājas metalurgs" piedzīvojis zaudējumus jau četrās spēlēs pēc kārtas.

BAČ kopvērtējumā šobrīd "Liepājas metalurgs" ar sešiem punktiem astoņās aizvadītajās spēlēs ieņem astoto vietu, bet "Šahtjor" ar 12 punktiem septiņos mačos atrodas trīs pozīcijas augstāk.

Šosezon Baltkrievijas čempionātā piedalās 11 komandas. Turnīrā vairs nespēlē Ukrainas vienība Kijevas "Sokol".

Pagājušajā sezonā "Liepājas metalurgs" BAČ regulārajā čempionātā ieņēma sesto vietu, bet ceturtdaļfināla sērijā ar 0-3 atzina Žlobinas "Metallurg" komandas pārākumu.