Somija punktu EČ pieliek ar skaistu uzvaru pret Slovēniju

Panākumu Eiropas čempionāta finālturnīra otrā posma F apakšgrupas mačā pirmdien izcīnīja Somijas izlase, kas ar rezultātu 92:76 apspēlēja mājiniekus Slovēniju.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 17 punktiem un sešās atlēkušām bumbām bija Džeralds Lī, bet 16 pievienoja Miko Koivisto un Sasu Salins.

Savukārt Slovēnijas komandā ar 15 punktiem un 5 atlēkušām bumbā izcēlās Bostjans Načabars, bet 14 punktus iekrāja Jura Balažičs.

Neskatoties uz izcīnīto uzvaru, Somija nespēja iekļūt Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfinālā Slovēnija spēkosies ar E apakšgrupas trešo spēcīgāko komandu - Franciju. Savukārt Serbijai vajadzēs spēlēt ar Spāniju, Lietuva cīkstēsies pret Itāliju, bet horvāti tiksies ar Ukrainu.

Jāaizceļ, ka Somijas valstsvienība astoņās Eiropas čempionāta spēlēs izcīnīja piecas uzvaras, pārsteidzot visu basketbola sabiedrību.

TVNET jau vēstīja, ka Latvija izšķirošajā E apakšgrupas cīņā piekāpās Beļģijai un neiekļuva 1/4 finālā.