Krievijas U-19 basketbola izlasei trešā vieta pasaules čempionātā

Trešo vietu Latvijā notiekošajā pasaules čempionātā svētdien izcīnīja Krievijas valstsvienība, kas bronzas mačā ar rezultātu 77:72 (19:19, 16:21, 15:13, 27:19) pieveica Argentīnu.

Trešās ceturtdaļas vidū Argentīnas izlases pārsvars bija 51:40, bet pirms pēdējām desmit minūtēm tas bija sarucis līdz 53:51. Mača izskaņa aizritēja saspringtā cīņā, tomēr nedaudz sekmīgāki bija krievu basketbolisti.

Uzvarētājiem šajā mačā ar 24 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Dmitrijs Kulagins, bet Argentīnai 18 punktus guva Franko Džordžeti.

Finālspēlē Lietuva spēkosies ar Serbiju.

Zīmīgi, ka abas komandas savā starpā tikās arī pagājušā gada Eiropas U-18 čempionāta pusfinālā. Toreiz ar rezultātu 67:66 uzvarēja Lietuvas izlase, kaut vēl sešas minūtes pirms cīņas beigām lietuvieši zaudēja ar 53:66.

Pusfināla cīņās sestdien Lietuva ar 85:66 samērā pārliecinoši pieveica Krieviju, bet Serbijas izlase ar 76:71 apspēlēja Argentīnu.

Spēlē par piekto vietu svētdien ASV valstsvienību ar rezultātu 78:77 pieveica Austrāliju, bet cīņā par septīto vietu svētdien Polija ar 82:70 pieveica Horvātiju.

Tikmēr estdien notikušajā spēlē par devīto vietu Latvijas izlase ar 73:81 zaudēja Brazīlijai, bet mačā par 11.vietu Kanādas jaunie basketbolisti ar 84:79 pieveica pieveica Ēģiptes vienaudžus.