Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

TB/LNNK atbalsta apvienošanos ar "Visu Latvijai!"

Šodien Bauskā apvienības "Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (TB/LNNK) ārkārtas 17.kongresā tika atbalstīts priekšlikums veidot kopīgu partiju ar "Visu Latvijai!".

TB/LNNK pārstāvis Jānis Tomels informēja, ka kongresā ar pārliecinošu balsu vairākumu, tika akceptēts lēmums par vienotas politiskas partijas veidošanu un apstiprināts statūtu projekts.

Līdz ar to TB/LNNK 17.kongress vēsturiski kļuva par pēdējo "tēvzemiešu" kongresu.

2010.gada jūlijā pirms 10.Saeimas vēlēšanām TB/LNNK izveidoja kopīgu apvienību ar "Visu Latvijai!".

"Vienotas partijas izveide ir loģisks solis uz nacionāli konservatīvo spēku stiprināšanu. Tikai ar spēcīgām latvisko partiju pozīcijām Saeimā ir iespējams novērst "Saskaņas centra" iekļūšanu valdībā, kam sekotu divkopienu valsts un Krievijas ietekmes nostiprināšana," uzskata TB/LNNK valdes priekšsēdētājs Roberts Zīle.

Svētdien, 10.jūlijā, notiks arī partijas "Visu Latvijai!" 8.kongress, kurā lems par apvienošanos vienā partijā ar TB/LNNK.

Paredzēts, ka pēc reorganizācijas apvienotā partija saglabās līdzšinējo partiju apvienības nosaukumu: Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

Uz augšu
Back