«Mėnuo Juodaragis XVI» festivāls šogad veltīts Latvijai

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Mėnuo Juodaragis

FOTO: Publicitātes foto

Augustā (23.-25.08.) Lietuvā, Zarasu pussalā, norisināsies neatkarīgais baltu kultūras, alternatīvās, etniskās un post folk mūzikas, mākslas festivāls «Mėnuo Juodaragis XVI», kura tematika šogad ir Latvija, informē festivāla rīkotāju pārstāvji. Festivāls šogad izlēmis stiprināt un atjaunot lietuviešu un latviešu brālību.

Apzinot brīnumiem pārpilno latviešu folkloru, kā arī to, ka jēdziens «postfolklora» radies tieši Latvijā, festivāla rīkotāji centīsies aicināt visinteresantākās latviešu grupas. Latviskas melodijas varēs dzirdēt arī lietuviešu grupu programmā.

Tāpat festivālā tiks gaidīti Latvijas amatnieki, vēsturnieki un kultūrvēsturnieki, kas varētu pastāstīt ko vairāk par Latvijas un Lietuvas kopējo vēsturi.

Līdztekus muzikālajai programmai festivālā varēs izzināt baltu vēsturi, notiks lekcijas, kino, meistardarbnīcas, rituāli, senās cīņas, lokšaušana un citas izdarības.

Patlaban zināms, ka festivālā no Latvijas piedalīsies «Iļģi», «Auļi», «Dzelzs vilks», «Skyforger», «Ēnu kaleidoskops», «Miglas asni», «Green Novice» un «Standart».

Biļetes uz festivālu Latvijā patlaban var iegādāties mūzikas veikalā «Randoms» vai rakstot uz e-pastu «p3licanmosh@gmail.com».

www.facebook.com/MJRfest

Uz augšu