Čempionvienība "Ventspils" iekļūst Baltijas līgas finālā

Otrdien "Triobet" Baltijas futbola līgas pusfināla atbildes spēlē pagājušās sezonas čempionvienība "Ventspils" savā laukumā ar 2:0 pārspēja Lietuvas klubu "Šiauliai", iekļūstot sacensību finālā.

Arī pirmajā spēlē ventspilnieki bija pārāki ar 2:0, kas divu spēļu summā ļāva svinēt uzvaru ar 4:0.

Mača pirmajā puslaikā vārti gūti netika, savukārt 55. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Vladimirs Mukins, bet punktu spēlei pielika Oļega Žatkina precīzais sitiens.

Atgādinām, ka ceturtdaļfinālā ''Ventspils'' divu spēļu summā ar 5:0 sagrāva Tallinas ''Flora''.

Tikmēr otrajā pusfināla duelī spēkojas divi Latvijas klubi – valsts čempionvienība ''Skonto'' ar ''Liepājas Metalurgu''. Pirmajā spēlē ar 5:0 pārāki bija rīdzinieki.