Pk, 30.09.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mobilais par gājēju pārejas ignorētāju filmēšanu

TVNET
Mobilais par gājēju pārejas ignorētāju filmēšanu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Šonedēļ akcijā "Latvijas mobilais reportieris" galveno balvu - mobilo telefonu "Samsung Wave 575" un pieslēgumu "Internets telefonā 5" lietošanai trīs mēnešus bez maksas ieguvusi Svetlana, kura nofilmējusi problemātisko situāciju pie Stradiņa slimnīcas gājēju pārejas. Svetlana raksta, ka šajā vietā gājēji bieži bezspēcīgi gaida, kad kāds autovadītājs "apžēlosies" un palaidīs pāri ielai, lai gan gājējiem šeit būtu priekšroka.

Vēl trīs Latvijas mobilie reportieri saņem veicināšanas balviņas - akcijas īpašo T-kreklu, kā arī pieslēgumu "Internets telefonā 5" trīs mēnešus bez abonēšanas maksas. Šīs balvas iegūst:

- Ilvars, kurš, fotografējot motosezonas atklāšanas pasākumu, fiksējis avāriju "Motosezonas atklāšanā notriec večiņu";

Foto: Mobilais reportieris

- Guntis, kurš viens no pirmajiem atsūtīja bildes, kā dažviet Latvijā maijā uzsnidzis sniegs;

Foto: Mobilais reportieris

- Alīna, kura nofilmējusi kāda motociklista ālēšanos uz ceļa.

Foto: Mobilais reportieris

Arī turpmāk katru nedēļu lasītākā "Latvijas mobilā reportiera" raksta autors varēs tikt pie lieliskas un noderīgas balvas - mobilā telefona, savukārt citi interesantāko rakstu autori pie veicināšanas balvas - T-krekla.

TVNET, LNT, TV5 un "Latvijas Mobilais Telefons" sākuši Latvijā vēl nebijušu kopprojektu, kura ietvaros aicina visus iedzīvotājus kļūt par reportieriem un ietekmēt notikumus Latvijā. Ir tik daudz aktuālu lietu, kuras nevar paspēt piefiksēt žurnālisti, bet to var izdarīt jebkurš no mums, kurš īstajā laikā atrodas pareizajā vietā - notikuma pašā centrā!

Kā kļūt par Latvijas mobilo reportieri?

Ikviens tiek aicināts savus ar mobilo telefonu nofilmētos sižetus un uzņemtās fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu reportieris@tvnet.lv

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais