C, 11.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mobilais uzvarētājs: pašvaldības ceļu labo ar poda fragmentu

TVNET
Mobilais uzvarētājs: pašvaldības ceļu labo ar poda fragmentu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Šonedēļ akcijā "Latvijas mobilais reportieris" galveno balvu - mobilo telefonu "Samsung Wave 575" un pieslēgumu "Internets telefonā 5" lietošanai trīs mēnešus bez maksas ieguvusi Zinta, kura atsūtījusi bildes ar sliktā stāvoklī esošo ceļu Krimuldas novadā, kura labošanai atbildīgie izmantojuši būvgružus un pat poda fragmentu.

Vēl trīs Latvijas mobilie reportieri saņem veicināšanas balviņas - akcijas īpašo T-kreklu, kā arī pieslēgumu "Internets telefonā 5" trīs mēnešus bez abonēšanas maksas. Šīs balvas iegūst:

- "Ogresgalā gadu nespēj likvidēt nelegālo izgāztuvi" autors Antons;

Foto: Mobilais reportieris

- raksta "Atkritumu vedējs piesārņo dabu" autore Līga;

Foto: Ekrānuzņēmums no Latvijas mobilā reportiera video

- Sveiciens svētkos ar Lieldienu zaķiem no Zanes.

Foto: Mobilais reportieris

Arī turpmāk katru nedēļu lasītākā "Latvijas mobilā reportiera" raksta autors varēs tikt pie lieliskas un noderīgas balvas - mobilā telefona, savukārt citi interesantāko rakstu autori pie veicināšanas balvas - T-krekla.

TVNET, LNT, TV5 un "Latvijas Mobilais Telefons" sākuši Latvijā vēl nebijušu kopprojektu, kura ietvaros aicina visus iedzīvotājus kļūt par reportieriem un ietekmēt notikumus Latvijā. Ir tik daudz aktuālu lietu, kuras nevar paspēt piefiksēt žurnālisti, bet to var izdarīt jebkurš no mums, kurš īstajā laikā atrodas pareizajā vietā - notikuma pašā centrā!

Kā kļūt par Latvijas mobilo reportieri?

Ikviens tiek aicināts savus ar mobilo telefonu nofilmētos sižetus un uzņemtās fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu reportieris@tvnet.lv

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu