Runčis no "Borowa MC" vadīs jaunu raidījumu LTV1

Aigars Runčis

FOTO: publicitātes

"Borowa MC" dalībnieks Aigars Runčis vadīs jaunu LTV1 raidījumu "Izvēlies zaļi!". Tas būs skatāms no 1. maija katru svētdienu plkst. 17.30.

"Šajā pasaulē mēs visi vienādi piedzimstam, vienādi nopūšam sveces dzimšanas dienās, vienādi smejamies, raudam, vienādi ēdam, vienādi iepērkamies, vienādi kliedzam, vienādi precamies, elpojam, vienādi mīlam, mācāmies, mums vienādi sāp, vienādi steidzamies, baidāmies, vienādi no rīta ceļamies... Bet mēs katrs varam izdarīt savas izvēles. Mūsu pasaulei. Mūsu nākotnei. Izvēlies zaļi!"

Ar šādu moto Latvijas Televīzija ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Vides investīciju fonda atbalstu no 1. maija sāk raidījumu ciklu "Izvēlies zaļi!".

Gada garumā raidījuma veidotāji aicinās skatītājus domāt par to, kā mēs katrs varam ietekmēt globālos pasaules dabas procesus. Tie būs cilvēku stāsti un ekspertu komentāri par savu pieredzi un prasmi ekonomēt elektrību, siltumu, izmantot vēja un saules enerģiju, mainīt patērētāja domāšanu, tādējādi mazinot siltumnīcefekta gāzu emisijas ietekmi uz vidi.

Aigars Runčis par raidījuma vadītāju izvēlēts tādēļ, ka, no mazpilsētas pārceļoties uz dzīvi Rīgā, spilgti sajutis pilsētas smogu un pievienojies "zaļajai" domai. Šopavasar par pārvietošanās līdzekli viņš arī nolēmis izvēlēties velosipēdu...

Uz augšu