''Ventspils'' uzvar Baltijas līgas 1/4 fināla pirmajā spēlē

Trešdien "Triobet" Baltijas futbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas līgas čempionvienība "Ventspils", kas izbraukumā ar 1:0 pārspēja Tallinas ''Flora''.

Mača pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem, savukārt 49. minūtē ar rezultatīvu raidījumu izcēlās Romāns Bespalovs.

Tikmēr citā ceturtdaļfināla duelī "Jūrmala-VV" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Liepājas Metalurgs" vienību.

Vispirms jūrmalniekus vadībā izvirzīja Romāns Mickēvičs, bet neizšķirtu 82. minūtē izrāva Pāvels Surņins.

Šo dueļu atbildes mači risināsies 19. aprīlī.

Kā ziņots, otrdien Latvijas čempioni "Skonto" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Lietuvas vienību Panevēžas "Ekranas".

Atbildes mačs Lietuvā notiks 20. aprīlī.

Pusfinālā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā, savukārt turnīra fināls paredzēts 19. jūnijā.