Daugaviņš un Jāgrs «Bruins» rindās debitē ar uzvaru (9)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Bostonas «Bruins» pagājušajā naktī debitēja Kaspars Daugaviņš, un viņa pārstāvētā vienība ar rezultātu 1:0 savā laukumā pieveica Ņūdžersijas «Devils» komandu.

24 gadus vecais Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja deviņas minūtes un 21 sekundi (otrs mazākais laiks komandā), kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem, lika lietā vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu sāncenšu metienu.

Laukumā Daugaviņš devās 14 reizes.

Vienīgos vārtus uzvarētāju rindās guva leģendārais čehu uzbrucējs Jaromirs Jāgrs, kurš arī šajā mačā piedzīvoja debiju «Bruins» vienībā. Ar precīzu raidījumu viņš izcēlās otrās trešdaļas otrajā minūtē.

Lielisku sniegumu Bostonas kluba vārtos demonstrēja somu vārtsargs Tūka Rasks, atvairot visus 40 «Devils» hokejistu metienus. Tikmēr «Bruins» pieredzējušā Martina Brodēra vārtus apdraudēja 26 reizes.

Šī ir Bostonas «Bruins» trešā uzvara pēc kārtas.

Nākamo spēli Daugaviņa pārstāvētā vienība aizvadīs 6. aprīlī, kad viesos spēkiem mērosies ar Monreālas «Canadiens».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Bruins» atrodas 4. vietā, bet «Devils» ir 9. pozīcijā.