Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Lattelecom atver 2000 bezmaksas Wi-Fi punktus

TVNET
Lattelecom atver 2000 bezmaksas Wi-Fi punktus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4

Līdz 2.aprīlim bija iespējams interneta vietnē www.atverwi-fi.lv balsot par tiem Wi-Fi punktiem, ko atvērt bezmaksas piekļuvei.

Tā kā sabiedrības aktivitāte izrādījās 25 reizes lielāka nekā sākotnēji plānots un kopumā tika savākti 260 tūkstoši balsu, Lattelecom no šodienas atvēris 2000 Wi-Fi punktus visā Latvijas teritorijā. Sākotnēji bija plānots no interneta lietošanas maksas atbrīvot 100 - 120 punktus, informēja Lattelecom Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja Līga Bite.

Par Wi-Fi nepieciešamību liecina arī marta beigās veiktais pētījums, kas apstiprina - vislabprātāk interneta lietotāji bezmaksas Wi-Fi izmantotu dažādās ēdināšanas iestādēs (53%), parkos un citās āra atpūtas zonās (48%), kā arī ārstniecības iestādēs (45%) un sabiedriskajā transportā (44%).

Gandrīz 70% aptaujāto norāda, ka Wi-Fi asociējas ar neierobežotu brīvību.

Bezmaksas Wi-Fi punktu saraksts ir pieejams www.Wi-Fi.lv un www.1188.lv, kur atsevišķi izdalīti bezmaksas punkti. Katrs bezmaksas punkts sniegs tādu interneta ātrumu, kas ļaus lejupielādēt attēlus, fotoattēlus, filmas un citus failus bez ierobežojumiem.

Lai lietotu Lattelecom bezmaksas Wi-Fi internetu publiskās piekļuves vietās, lietotājam savā viedierīcē jāizvēlas Lattelecom_Wi-Fi tīkls un jāatver interneta pārlūka programma.

Internetu pusstundu bez maksas varēs lietot pēc 15 sekundes garas reklāmas noskatīšanās.

Lai bezmaksas piekļuvi pagarinātu vēl par pusstundu, atkal būs jānoskatās 15 sekundes garš reklāmas klips.

Šobrīd Lattelecom piedāvā vairāk nekā 3500 Wi-Fi piekļuves vietu, kas apzīmētas ar īpašu Wi-Fi uzlīmi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu