Līdumai 41. vieta pēdējā PK posma sprinta distancē

Norvēģijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas pēdējā posma biatlonā sieviešu 7,5 kilometru sprinta sacensībās Latvijas sportiste Madara Līduma izcīnīja 41. vietu.

Divās šaušanās Līduma kļūdījās divreiz (abas kļūdas otrajā ugunslīnijā), kas augstāk par 41. vietu neļāva ierindoties. No sacensību uzvarētājas vācietes Magdalēnas Noineres, kura mēroja vienu soda apli, latviete atpalika 2 minūtes un 14,8 sekundes.

Tikmēr otro vietu ar vienu kļūdu šaušanā izcīnīja Norvēģijas biatloniste Tūra Bergere (+31,3), bet trešo labāko laiku sasniedza Darja Domračeva no Baltkrievijas, kura nenoguldīja divus mērķus (+46,1).

Tikmēr otra Latvijas pārstāve Žanna Juškāne pieļāva četras kļūdas un sacensības noslēdza 77. pozīcijā (+5.27,2).

Iedzīšanas sacensībām kvalificējās 60 ātrākās biatlonistes, bet kopumā finišēja 78. sportistes.

Vēlāk pēcpusdienā sprinta distancē sacentīsies vīrieši.

Savukārt sestdien sievietes un vīrieši aizvadīs iedzīšanas sacensības, bet svētdien paredzētas sacensības ar kopēju startu.