Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Eirovīzijas nacionālās atlases fināls

"Triānas Parks" solistes Agneses Rakovskas slimības dēļ grupa paziņojusi, ka atceļ savu dalību Eirovīzijas nacionālās atlases finālā FOTO: trianasparks.lv

Šovakar (26.02.) Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti", norisināsies Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases jeb "Eirodziesma 2011" fināls, kurā tiks noskaidrots Latvijas dalībnieks šā gada Eirovīzijas starptautiskajam dziesmu konkursam Vācijā.

"Eirodziesmas 2011" finālā piedalīsies 11 dziedātāji ar savām izpildītajām dziesmām, un televīzijas skatītāji notikumam līdzi varēs sekot tiešraidē no plkst.21 Latvijas Televīzijas (LTV) 1.kanālā.

Fināls tiešraidē būs skatāms arī internetā "www.ltv1.lv", līdz ar to Eirovīzijas nacionālo atlasi būs iespējams vērot gan Latvijas, gan ārvalstu interneta lietotājiem, tā padarot pārraidi pieejamu ikvienam visā pasaulē, kur vien pieejams atbilstošs interneta pieslēgums.

Eirovīzijas nacionālās atlases finālā piedalīsies Evija Sloka ar dziesmu "Don’t Stop The Dance", Elīna Krastiņa-Grence ar dziesmu "Look Back At Me Again", Ivo Grīsniņš-Grīslis ar dziesmu "Cinderella", grupa "The Secretz" ar dziesmu "Summer Night" un grupa "Pieneņu vīns" ar dziesmu "You Are".

Tāpat par tiesībām pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijā cīnīsies Jānis Stībelis un viņa grupa ar dziesmu "Let It Be Me", Oksana Ļepska ar dziesmu "Live On!", grupa "Musiqq" ar dziesmu "Angel In Disguise", grupa "Blitze" ar dziesmu "Hop", grupa "D-family" ar dziesmu "Daylight" un Lauris Reiniks ar dziesmu "Banjo Laura".

"Eirodziesmas 2011" finālisti izraudzīti no diviem pusfināliem un izaicinājuma kārtas. Katrā pusfināla kārtā piedalījās desmit dziesmas, no kurām piecas kvalificējās finālam - pirmās trīs dziesmas ar augstāko vērtējumu skatītāju telefonbalsojumā, bet nākamās divas dziesmas ar augstāko žūrijas novērtējumu. Savukārt izaicinājuma kārtā piedalījās tās desmit dziesmas, kas pēc abu pusfināla kārtu rezultātiem nebija kvalificējušās finālam. No tām finālam kvalificējās vēl divas dziesmas - vienu no tām noteica televīzijas skatītāju balsojums, bet otru - žūrija.

Šogad aprit arī desmit gadi, kopš Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālā atlase ar Ventspils pilsētas atbalstu tiek rīkota Ventspilī.

Uz augšu
Back