Kuksika ''Sun Devils'' piedzīvo sesto zaudējumu pēc kārtas

Sesto zaudējumu pēc kārtas ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē piedzīvojusi Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas izbraukumā ar 62:66 piekāpās Kalifornijas ''Golden Bears''.

Otrā puslaika izskaņā viesi vēl atradās vadībā ar 60:54, tomēr pēdējās 5 minūtēs un 41 sekundē "Sun Devils" basketbolisti guva tikai divus punktus, kas ļāva pretiniekiem atspēlēties un izcīnīt uzvaru.

Zaudētāju rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Trents Lokets.

Savukārt Kuksiks, kurš spēli sāka komandas starta piecniekā, 30 minūtēs guva sešus punktus (2p.0/1, 3p. 2/9), izcīnīja četras atlēkušās bumbas (vienu uzbrukumā), divreiz rezultatīvi piespēlēja, kā arī saņēma trīs piezīmes.

Šosezon "Sun Devils" basketbolisti tikuši pie deviņiem panākumiem un piedzīvojuši 13 zaudējumus.