«Wagars» izdod debijas disku un dodas mini tūrē

Albuma noformējumā ir kāda renesanses mākslinieka darbs «Atēnas dzimšana»

FOTO: Publicitātes foto

Izdevniecības «P3lican Partisans» paspārnē no tumšākajiem Latgales mežiem izlīdusi nesen izveidotā pašmāju crust/blackmetal grupa «Wagars». Apbrīnojot Latvijas dabas mežonību un nepieradināto, noslēpumaino spēku, ieskandinot postapokaliptiskas noskaņas, grupas dalībnieki vienojušies radīt vienkāršas, ātras un skaudras kompozīcijas. Kā ziemeļvēja dzītās krusas šaltis.

Grupa izveidota pagājušā gada nogalē, un tajā spēlē Latvijas pagrīdes mūzikā pieredzējuši jaunieši. «Wagars» ir līdz šim vienīgā «crust» stila grupa, kas apvieno šķietami pretrunīgo žanru - pankroka un melnā metāla skanējumu. Debijas albums ierakstīts divu dienu laikā Valmierā, studijā «Hodila» Ģirta Laumaņa aka Lomika vadībā. Grupas tekstos apjūsmota Latvijas dabas varenība un skartas dažādas filosofiskas tēmas.

«Tekstus ne vienmēr vajag uztvert tiešā nozīmē. Piemēram, dziesma «Atgriezties tumšajos silos» būtībā ir aicinājums atgriezties savas apziņas tumšākajos un slēptākajos nostūros, ieklausīties iekšējā balsī, veikt ceļojumu savā emociju pasaulē. Mēs pārāk bieži sevi slāpējam, neļaujam enerģijai plūst pāri malām, un tas ir nepareizi,» skaidro mūziķi.

Albuma noformējumā ir kāda renesanses mākslinieka darbs «Atēnas dzimšana». Diska noformējumu radījis jaunais un daudzsološais dizaineris Jānis Jēkabsons (jekabsons.com). Disku iespējams iegādāties Vecrīgas mūzikas veikalā «Randoms», mūzikas veikalā «LP», kā arī sazinoties ar grupu.

Disks tiks prezentēts 22. februārī klubā «Melnā piektdiena», 23. februārī Lietuvā, klubā «Metro», un 24.februārī klubā «NabaKlab».

Albuma noformējumā ir kāda renesanses mākslinieka darbs «Atēnas dzimšana»

FOTO: Publicitātes foto

Uz augšu