«Bayern» uzvar «Arsenal» un sper soli pretim 1/4 finālam

Pie panākuma UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē otrdien tika Vācijas bundeslīgas klubs Minhenes «Bayern», kas viesos ar 3:1 apspēlēja Londonas «Arsenal» no Anglijas.

Pirmajā puslaikā «Bayern» pēc Tomasa Millera un Tonija Krosa precīziem sitieniem izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru - 2:0.

Otrajā puslaikā «Arsenal» uzbrucējs Lukašs Podoļskis samazināja rezultātu līdz minimumam, tomēr punktu mačam pielika «Bayern» futbolists Mario Mandžukičs, kurš precīzs bija 13 minūtes līdz pamatlaika beigām.

Citā 1/8 fināla mačā otrdien Portugāles klubs «Porto» savā laukumā ar 1:0 uzveica spāņu vienību «Malaga».

Vienīgos vārtus cīņas 56.minūtē guva pussargs Žoau Moutiņju.

Abu pāru atbildes mači tiks aizvadīti 13.martā Minhenē un Malagā.

Vēl divi UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmie mači tiks izspēlēti trešdien, kad Itālijas A sērijas klubs «AC Milan» uzņems Spānijas grandu «Barcelona», bet Vācijas vienība «Schalke» dosies uz Turcijas galvaspilsētu, lai tiktos ar vietējo «Galatasaray».

Ceturtdaļfinālā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.