Kuksikam 15 punkti; komandai piektais zaudējums pēc kārtas

Neveiksmi ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē piedzīvojusi Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas savā laukumā ar 72:73 pagarinājumā piekāpās ''UCLA Bruins''.

Šis "Sun Devils" vienībai bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Mača gaitā mājinieki bija nokļuvuši iedzinējos arī ar -15, taču pēdējā minūtē rezultāts tika izlīdzināts. Tomēr pagarinājumā nedaudz veiksmīgāki izrādījās viesi, svinot uzvaru ar 73:72.

Kuksiks spēli sāka komandas starta pieciniekā un spēlēja 43 minūtes, kuru laikā guva 15 punktus (1p. 7/8, 2p. 1/3, 3p. 2/5), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, divreiz bloķēja pretinieka metienus, vienreiz kļūdījās, kā arī nopelnīja trīs piezīmes.

Tikmēr rezultatīvākais "Sun Devils" vienībā ar 17 gūtajiem punktiem bija Trents Lokets.

Šosezon "Sun Devils" basketbolisti tikuši pie deviņiem panākumiem un piedzīvojuši 12 zaudējumus.