Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šokējošs dokumentāls seriāls par Latviju

FOTO: LNT

Jaunais LNT dokumentālais seriāls «Dzīves krustcelēs» balstīts uz patiesiem un reāliem notikumiem dažādās ģimenēs. Katra sērija ir kā sievietes stāsts par pārbaudījumiem, ceļu, meklējot risinājumus, un šķietami bezcerīgu situāciju atrisināšanu. Pirmā sērija 1.novembra vakarā atklās stāstu par šokētiem vecākiem, jo viņu trīspadsmitgadīgais dēls Kārlis pēkšņi kļuvis par tēvu.

«Jaunais dokumentālais seriāls Dzīves krustceles ir atbilstošs kanāla kopējam informatīvajam saturam, jo viena no LNT vērtībām ir analizēt sabiedrībā notiekošos procesus. Raidījuma stāsti par dažādām ģimenēm un atgadījumiem būs noderīgi ikvienam skatītājām, jo tie vērsīs cilvēku uzmanību uz to, kā rīkoties līdzīgā situācijā. Ikvienu no stāstiem papildinās dažādu pieaicināto speciālistu - juristu, policistu, psihologu viedoklis, lai ikviens zinātu, kur vērsties,» stāsta MTG TV kanālu direktore Baiba Zūzena.

Par Dzīves krustcelēs

Dokumentālā seriāla Dzīves krustcelēs mērķis ir parādīt, ka katrai situācijai, lai cik tā arī būtu skarba un bieži vien nepanesama, ir iespējams risinājums. Sērijas veidotas tā, lai cilvēkos vairotu sapratni citam par citu, mēģinot iztikt bez konfliktsituācijām. Projekta mērķis ir

norādīt sabiedrībai uz dažādām situācijām, kuras patiesībā var piemeklēt ikvienu ģimeni.
13

Projekta veidotāji ir režisori un producenti Uldis Cipsts, Vents Grīnbaums un Lelde Podniece.

Ieskats pirmajās sērijās

Pirmajā dokumentālā seriāla Dzīves krustceles sērijā tiks atspoguļots stāsts par kādu ģimeni, kura dzīvo rāmā mierā, līdz kādudien tiek pilnībā izsista no sliedēm. Vecāki ir šokā – viņu

trīspadsmitgadīgais dēls Kārlis ir kļuvis par tēvu. Pēc tam atklājas, ka Kārlis nav bijis vienīgais, kuram bijušas intīmas attiecības ar piecpadsmitgadīgo māmiņu.
13

Vai puika patiešām būs tēvs, vai arī jaunā māmiņa tikai mēģina izkrāpt naudu no turīgās Kārļa ģimenes?

FOTO: LNT

Savukārt otrā sērija būs par kādu bezpajumtnieci māti, kura terorizē meitu. Regīnu Grīnbergu (55) ir pametis otrais vīrs, viņa ir sākusi klejot apkārt, pārmērīgi lietot alkoholu un kļuvusi par miskastnieci. Viņas vecākā meita Ieva (19, mācās par medmāsu) pirms gada izvācās no mājām, jo ar slimo māti spēja tikai strīdēties. Kad jaunākā meita Laura (9, meita no otrā vīra) cieš satiksmes negadījumā, ko māte varēja nepieļaut, ja vien nebūtu tik stipri piedzērusies, Ievai pietiek. Viņa vēlas aizvest māsu projām, jo viņas dzīve ir nopietnās briesmās.

Dokumentālais seriāls «Dzīves krustceles» no 1.novembra ceturtdienās 21:05 kanālā LNT

Uz augšu
Back