Znaroka vadītā «Dinamo» komanda ar uzvaru sāk jauno KHL sezonu (9)

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas pirmajā spēlē otrdien izcīnīja Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas «Dinamo» vienība, kas savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienos pieveica Latvijas valstsvienības aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Omskas «Avangard» komandu.

Rezultātu mača astotajā minūtē atklāja «Avangard» uzbrucējs Antons Kurjanovs, bet izlīdzinājumu maskavieši panāca otrās trešdaļas izskaņā, kad vairākumā no vārtu priekšas precīzs bija Deniss Kokarevs.

Vadībā «Dinamo» hokejistus trešajā trešdaļā izvirzīja Mihails Aņisins, taču piecas minūtes vēlāk Omskas kluba slovāku leģionārs Tomašs Zaborskis izrāva neizšķirtu - 2:2.

Uzvaru nesošo pēcspēles metienu «Dinamo» komandā realizēja uzbrucējs Aleksejs Cvetkovs.

Latvijas aizsargs Pujacs laukumā pavadīja 21 minūti un piecas sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Sezonas atklāšanā piedalījās vairākas pasaules hokeja leģendas - Veins Greckis, Marks Mesjē, Fils Espozito un citi.

Nākamo spēli Maskavas «Dinamo» aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā uzņems Kazahstānas komandu Astanas «Baris», bet «Avangard» tiksies ar Maskavas CSKA vienību.

Kā zināms, aizvadītās sezonas KHL Gagarina kausa izcīņas finālsērijā Maskavas «Dinamo» ar 4-3 uzvarēja «Avangard», pirmo reizi izcīnot Gagarina kausu.

Līdzšinējās trijās KHL sezonās Gagarina kausu bija izcīnījušas tikai Austrumu konferences komandas - pirmajās divās sezonās triumfēja Kazaņas «Ak Bars», bet aizpagājušajā sezonā par spēcīgāko vienību kļuva Ufas «Salavat Julajev».

Katrai komandai regulārajā čempionātā būs jāaizvada 52 spēles. Regulārā sezona noslēgsies 7. februārī, bet Gagarina kausa izcīņas pēdējā cīņa varētu notikt 19. aprīlī. Tas gadījumā, ja uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešami septiņi mači.