Pasaules dīvainākie restorāni arī Baltijā

Ķiploku krogs Rīgā

FOTO: publicitātes

Dīvaināko pasaules restorānu kartē ir atzīmēti arī seši Baltijas valstīs - četri Igaunijā, viens Latvijā un viens Lietuvā. To profilus varat apskatīties arī BarRadar meklētājā.

Dzīvojoties globālajā tīmeklī, BarRadar uzgāja resursu, kur apkopoti pasaulē dīvainākie restorāni. Te ir unikāli, fantastiski, eksotiski, oriģināli, dīvaini, radoši, senatnīgi, moderni un kādi vēl tik ne.

Visinteresantākais, ka šajā dīvaināko pasaules restorānu kartē ir atzīmēti arī seši Baltijas valstīs -

četri Igaunijā, viens Latvijā un viens Lietuvā.

Restorāns Šeduvos Malūnas (Vytauto 89 a, Šeduva) ierīkots 1905.gadā celtās vējdzirnavās, kas atjaunotas, saglabājot autentisko fasādi un pēc iespējas arī iekštelpas.

Igaunijā

Igaunijā savukārt ir vēl divas vietas, kuras izmitinājušās vecās dzirnavās - Veski (Sāremas salā, Kuresaare) un AdavereTuulik (PõltsamaaParish). Seko Tallinas slavenais viduslaiku stilā iekārtotais Olde Hansa (Tallinn), kur tiek spēlēta arī tā laika mūzika un pasniegti autentiski ēdieni. Arī gana interesants ir Kolkja kala (Kolkja) restorāns ar vecticībnieku kultūru, tradicionāliem zivju un sīpolu ēdieniem. Atrodas Čudu ezera tuvumā.

Ķiploku krogs Rīgā

FOTO: publicitātes

Latvijā

Visbeidzot Latvijā, precīzāk Rīgā, ir atzīmēts Ķiploku krogs, kur visi ēdieni ir ar ķiploku piedevu, ieskaitot gan alu, gan saldējumu.

Uz augšu
Back