Argentīnas futbolisti sakauj Dienvidkorejas izlasi (23)

Argentīnas futbola valstsvienība ceturtdien FIFA Pasaules kausa (PK) izcīņas finālturnīra otrās kārtas B apakšgrupas spēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru 4:1 (2:1) pār Dienvidkoreju, gūstot otro panākumu divos mačos. Trīs vārtus guva uzbrucējs Gonsalo Igvains, kļūstot par pirmo futbolistu turnīrā, kuram izdevies sasniegt ''hattrick''.

Spēle ļoti veiksmīgi sākās Argentīnas valstsvienībai, jo jau 17. minūtē tika atklāts mača rezultāts. Lionels Mesi centrēja bumbu soda laukumā, kur tā, skarot uzbrucēju Parku Čujonu, ielidoja Dienvidkorejas sargātajos vārtos - 1:0.

Arī turpinājumā argentīnieši kontrolēja mača gaitu un 33. minūtē savu pārsvaru dubultoja. Pēc teicamas partnera piespēles otro bumbu Āzijas valsts vārtu tīklā ar galvu ieraidīja Madrides kluba "Real" uzbrucējs Gonsalo Igvains.

Brīdi vēlāk izcelties varēja arī Argentīnas jaunais talants Anhels di Marija un Mesi, tomēr viņu raidījumi kāroto mērķi nesasniedza.

Tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā pie sava soda laukuma rupji kļūdījās Argentīnas aizsargs Martins Demišelis, kura kļūmi izmantoja Lū Čunjons, pārspējot Serhio Romero, viņš samazināja rezultāta starpību - 1:2.

Otrā puslaika sākumā pāris labas izdevības gūt trešos vārtus neizmantoja Argentīnas futbolisti. Savukārt 58. minūtē nedaudz garām vārtu taisnstūrim sita dienvidkorejietis Jems Kihuns.

Pēc 18 minūtēm Argentīna pretuzbrukumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Pirmo Mesi sitienu atvairīja Dienvidkorejas vārtsargs Džuns Sunrjons, tūdaļ sekoja otrais raidījums, kuru ''atsita'' vārtu stabs, bet punktu šim uzbrukumam pielika Igvains, ieripinot bumbu vārtos.

Vēl pēc četrām minūtēm Igvains sasniedza ''hattrick'', kļūstot par pirmo spēlētāju turnīrā, kam izdevies gūt trīs vārtus. Pēc Serhio Aguero piespēles Igvains ar galvu bumbu iesita tālajā vārtu stūrī, pieliekot punktu šim mačam - 4:1.

Argentīna - Dienvidkoreja 4:1 (2:1)

Vārtu guvēji: Parks Čujons 17' (savos vārtos), Gonsalo Igvains 33', 76', 80'; Lū Čunjons 45+1'

B grupas kopvērtējumā Argentīnas kontā ir seši punkti, Dienvidkorejai trīs, bet Grieķija un Nigērija pie punktiem nav tikušas.

FIFA rangu tabulā Argentīna atrodas 7. pozīcijā, savukārt Dienvidkoreja ir 40 vietas zemāk.

Trešās kārtas spēli B apakšgrupā Argentīna aizvadīs 22. jūnijā, kad tiksies ar Grieķiju, bet Dienvidkoreja tajā pašā dienā spēlēs ar Nigēriju.