Vācijas izlase pārliecinoši apspēlē Austrālijas futbolistus (18)

Pasaules kausa izcīņas futbolā D apakšgrupas pirmās kārtas spēlē svētdien Vācijas izlase ar rezultātu 4:0 (2:0) ļoti pārliecinoši pieveica Austrālijas valstsvienību.

Līdz ar to Vācija kļuva par pirmo komandu, kas šajā Pasaules kausa izcīņas turnīrā pirmajā mačā izcīnījusi tik pārliecinošu uzvaru.

Vācijas izlases labā vārtus guva Lukašs Podoļskis, Miroslavs Kloze, Tomass Millers un Kakau, kuram tie bija pirmie vārti Vācijas izlases sastāvā Pasaules kausa finālturnīros.

Jau pašā mačā sākumā lieliska izdevība gūt vārtus bija austrālietim Ričardam Garsijam, taču viņa sitienu atvairīja Vācijas izlases vārtsargs Manuels Neuers.

Turpinājumā gan iniciatīvu pārņēma Vācija un astotajā minūtē Podoļskis ar spēcīgu sitienu atklāja šī mača rezultātu.

Pēc gūtajiem vārtiem Vācijas komanda turpināja aktīvi uzbrukt un 26.minūtē Kloze dubultoja vāciešu pārsvaru.

Atlikušajā laikā vēl vismaz divas teicamas izdevības palielināt rezultāta starpību bija Vācijas izlases pussargam Mesutam Ezilam, taču šajās epizodēs labi spēlēja Austrālijas izlases vārtsargs Marks Švarcers.

Otro puslaiku austrālieši iesāka ļoti aktīvi un izveidoja pāris labus uzbrukumus Vācijas izlase soda laukuma tuvumā, tomēr samazināt rezultāta starpību Austrālijai neizdevās.

Visas austrāliešu cerības pietuvoties pretiniekiem zuda mača 56.minūtē, kad sarkano kartīti par diezgan rupju spēli pret Vācijas izlases pussargu Bastianu Švainštaigeru saņēma Tims Keihils.

Vācijas izlase teicami izmantoja viena futbolista pārsvaru un divu minūšu laikā guva vēl divus vārtus, precīzi sitot Milleram un Kakau. Atlikušajā mača laikā Vācija spēlēja mazliet mierīgāk, līdz ar to dažas iespējas gūt kaut goda vārtus bija Austrālijai, tomēr līdz spēles beigu svilpei rezultāts vairs nemainījās.

Kā ziņots, pirmajā D apakšgrupas pirmās kārtas spēlē svētdien Ganas izlase ar rezultātu 1:0 (0:0) pieveica Serbiju.

Nākamajos šīs grupas mačos 18.jūnijā Vācija tiksies ar Serbiju, bet 19.jūnijā Gana spēkosies ar Austrālijas futbolistiem.

Vācijas izlases sastāvs: Manuels Neuers, Arne Frīdrihs, Holgers Badštūbers, Filips Lāms, Pērs Mertezakers, Sami Kedira, Bastians Švainštaigers, Mesuts Ezils (Mario Gomess, 74.min.), Tomass Millers, Lukašs Podoļskis (Marko Marins, 81.min.), Miroslavs Kloze (Kakau, 68.min.).

Austrālijas izlases sastāvs: Marks Švarcers, Lukass Neils, Kreigs Mūrs, Lūks Vilkšīrs, Skots Čiperfīlds, Tims Keihils, Džeisons Kulina, Brets Emertons (Mile Džedinaks, 74.min.), Vinss Grella (Brets Holmens, 46.min.), Karls Valeri, Ričards Garsija (Nikita Rukavica, 64.min.).